Akhisar Belediyesi, depremzedelerin ihtiyaçlarını gideriyor

22 Ocak Çarşamba günü meydana gelen ve merkez üssü Akhisar’ın Musalar Mahallesi olan depremin ardından vatandaşın ihtiyaçları Akhisar Belediyesi tarafından karşılanıyor. 

Akhisar Belediyesi, depremzedelerin ihtiyaçlarını gideriyor

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu’nun talimatları doğrultusunda kentte halen artçıları süren depremin yaraları Akhisar Belediyesi tarafından sarılıyor. Belediye personeli ilk günden beri vatandaşların yanında olarak, çadır, ısıtıcı ve diğer ihtiyaçlarını gideriyor. Sarsıntılar sebebiyle evlerine gitmekte tedirginlik yaşayarak çadırlarda kalan vatandaşlara da ilk günden beri sıcak çorba ve sandviç dağıtılıyor. 

Akhisar Belediyesi’nin gece gündüz demeden çadırda kalan vatandaşların yanında olduğunu söyleyen Gökçeahmet Mahalle Muhtarı Muhammed Mustafa Özdemir: “İlk günden beri yanımızda olan Akhisar Belediye Başkanımız Besim Dutlulu’ya ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. Böyle zor zamanlarda bizlerin yanında olarak sabah akşam vatandaşımıza çorba ve yemek dağıtıyorlar ve diğer ihtiyaçlarımızı gideriyorlar. Gece gündüz demeden yanımızdalar; hepsine teşekkür ediyoruz” dedi. 

Depremin meydana geldiği akşam merkez üs olan Musalar Mahallesi’ne ilk gelenin Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu olduğunu ifade eden Musalar Mahalle Muhtarı Nurettin Yıldız, “Depremin olduğu gece köyümüze ilk gelen Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu oldu.  Burada vatandaştan ve benden bilgiler aldı. İhtiyaçlarımızı öğrendi ve ekiplerini yönlendirdi. İlk günden beri Besim Başkanımızın varlığını yanımızda hissediyoruz. Yardımları ve destekleri için çok teşekkür ediyorum. Allah bizleri daha büyük afetlerden korusun” ifadelerini kullandı.  

Selçikli Mahalle Muhtarı Mustafa Öztaş ise Akhisar Belediyesi’nin depremzedeler için tüm imkanlarını seferber ettiğini belirterek açıklamalarında şu ifadelere yer verdi: “Akhisar Belediye Başkanımız Besim Dutlulu’ya çok teşekkür ediyorum. Şunu açık şekilde söyleyebilirim ki bizimle en çok ilgilenen, yanımızda olan Akhisar Belediyesi oldu. Tüm imkanlarını bizim için seferber ettiler. Gece ve gündüz erzak yardımı yaptılar. Bunların yanı sıra çadır ve ısıtıcı ihtiyaçlarımızda da yardımcı oldular. Akhisar Belediyemize sonsuz teşekkürler”

Çadırlarda kalan vatandaşlar ise isteklerini anında karşılayan ve ilk günden beri gece gündüz demeden sıcak çorba ve sandviç dağıtan Akhisar Belediyesi’ne teşekkür etti.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber