AKGİAD'ın 10. Olağan Genel Kurulu yapıldı

Akhisar Genç İş Adamları Derneği (AKGİAD) 10. Olağan Genel Kurulunu Gölet Amfi Tiyatroda bulunan dernek binasında gerçekleştirdi. 

AKGİAD'ın 10. Olağan Genel Kurulu yapıldı

Akhisar Genç İş Adamları Derneği (AKGİAD) 10. Olağan Genel Kurulunu Gölet Amfi Tiyatroda bulunan dernek binasında gerçekleştirdi. 

Başkan Özkan Kalın, görevini Erhan Yılmaz’a devretti.

Bilal Özükırmızı’nın Divan Başkanlığında düzenlenen seçimde Erhan Yılmaz 2021-2024 yılı dönemi için oy birliği ile Akhisar Genç İş Adamları Derneği başkanı seçildi.

Saygı duruşu ve İstiklal marşı sonrasında başkan Özkan Kalın açılış konuşmasıyla başkanlık dönemindeki faaliyetlerini aktardı.

Kalın;’’2006 yılında üyesi olduğum dernekte 2 yıl üyelik , 6 yıl yönetim kurulu üyeliği 7 yıl yönetim kurulu başkanlığı yaptım. Halen birçok STK’da üyeliğim devam etmektedir. Tüm hedefim doğup büyüdüğüm ve işletmemizin bulunduğu Akhisar’ımıza fayda sağlamaktır. Başkanlığım süresince verdiğim tüm demeçlerde başkanlığımın gerektirdiği tüm sorumluluklarımı AKGİAD’IN  ismine yakışır bir şekilde devam ettirdim. Kendime yıllar önce koyduğum hedeflerimin çoğuna ulaştım. Bundan sonraki hedefim ise Akhisar iş camiasında daha büyük kitlelere hizmet verip Akhisar’a daha fazla fayda sağlamaktır.  10. Olağan Genel Kurulunda görevimi kıymetli arkadaşım Erhan YILMAZ’A devretmiş bulunuyorum. Şahsına ve yönetim kuruluna yürekten başarılar diliyorum. Üyesi olmaktan gurur duyduğum derneğimizin bundan sonrada tüm çalışmalarında her zaman destek olacağımı özellikle ifade etmek istiyorum. Görev sürem boyunca her konuda yanımda olan yönetim kurulu üyelerime derneğimizin kuruluşundan bu yana emeği geçen herkese, kamu kurum ve kuruşlarına, sivil toplum kuruluşlarına ve basın mensubu arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Gönül isterdi ki genel kurulumuzu daha büyük kitlerle gerçekleştirmek malum Covid-19 hastalığı sebebi ile katılımı az tutmak zorunda kaldık.‘’ dedi. 

2021-2024 dönemi yeni başkanı Erhan Yılmaz ;’’Hepinizin bildiği gibi AKGİAD kurulduğu günden bu yana geliştirdiği projelerle Akhisar’daki ticaret hayatına ve sosyal kültürel yaşantıya katkıda bulunmuştur. Akhisar’daki gündemi etkilemiş ve yön vermiştir. Siyasi bir kimliğe bürünmeden, insanlar arasında ayrım yapmadan Akhisar’daki iş insanlarını aynı çatı altında toplamış olup içimizden birçok arkadaşımızın önemli mevki ve makamlara gelmesini sağlamış güzide bir dernektir. Bu yeni dönemde yönetim kurulum ile birlikte devir aldığımız bu bayrağı Mustafa Kemal Atatürk’ün yolundan ayrılmadan daha iyi bir noktaya getirmek için gerekli çaba ve hassasiyeti göstereceğimizin bilinmesini isterim. Görevi devir aldığım 7 yıldır yönetim kurulu başkanlığını üstlenen kıymetli arkadaşım Özkan KALIN ve yönetim kuruluna hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. Tekrar hayırlı uğurlu olsun.’’ Dedi ve yönetim kurulunu açıkladı.

BAŞKAN: Erhan YILMAZ, Mert BAŞARAN , Burçin KARAKUŞ , Durmuş ŞAHANOĞLU , Hüseyin FIRTINA , Deniz AKTAŞ , Semih HIZLI , Denizhan ASKAN , Fatih MERİÇ ,Fatih ÜNSAL

Program sonunda yeni başkan Erhan Yılmaz, Özkan Kalın’a plaket vererek hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Yeni yönetim kurulu üyeleri eski kurul üyeleri Bilal Özükırmızı, Murat Aslan, Noyan Bayraktar, Tarık Akın’a plaket vererek bugüne kadar verdikleri hizmetler için teşekkür ettiler. 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber