1970 Akigo Taraftarlar Derneği'nden Cem Kavçak'a veda yemeği

1970 Akigo Taraftarlar Derneği geçtiğimiz sezon  ligin son 13 Haftasında Akhisarspor’un başında görev yapan, yeni sezonda 68 Aksaray Belediyespor teknik direktörlüğüne yapacak olan  Cem Kavçak için veda yemeği düzenledi.

1970 Akigo Taraftarlar Derneği'nden Cem Kavçak'a veda yemeği

Garnizon ve Hava Meydan Komutanı Hava İstihkam Albay  Mehmet Şahin, 1970 Akigo Taraftarlar Derneği Başkanı Cumhur Özkaynak, ve dernek  yönetim kurulu ve bazı  üyelerin katıldığı veda yemeğine  Cem Kavçak yardımcıları  Akhisarspor’da futbol oynamış Özgür Polat ve Özkan Keskinkale ile birlikte katıldılar.

1970 Akigo Taraftarlar Derneği başkanı Cumhur Özkaynak, “Akhisar’ımızın evladı ve zor şartlarda görev yapan Cem Kavçak kardeşimizin  Aksarayspor ile anlaşması ve Akhisar’dan ayrılması için bir vefa örneği olarak birlikte olduk. Cem Kavçak ve yardımcıları Özgür Polat ve Özkan Keskinkale’ye  başarılar diliyoruz.” Dedi.  Duygulu anlar yaşayan Cem Kavçak, “Akhisar’dan ayrılırken, yeni sezonda süper ligden düşen Akhisarspor’un 1. Ligde mücadelesinde  tekrar süper lige çıkması için duacıyım.  Beni bağrına basan, yıllar önce formasını şerefle taşıdığım  Akhisarspor camiasına ve taraftarlarına şükran borçluyum. Özellikle 1970 Akigo Taraftarlar Derneğinin, bana ve yardımcılarım Özgür ve Özkan için bir araya getirmelerini hiçbir zaman unutmayacağım. Akhisarlılar ve tüm futbolseverler her zaman  kalbimde olacaktır.” Dedi.  
 

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2019, 12:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber