Güzellik ve mutluluğun buluştuğu bir atmosfer sunan Felicita Güzellik Merkezi, Hürriyet Mahallesi 224 Sokak (Şehit Murat İlerigelen Caddesi) Saime Hanım Apartmanı Numara 47’de kapılarını açtı.

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, AK Parti Akhisar Belediye Başkan Adayı Ömer İşçi, İYİ Parti Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ali Doğan ve işyeri sahibi Buket Yıldırım Uncu'nun katılımıyla gerçekleşen açılış töreninde, işyerinin açılış kurdelesi birlikte kesildi.

Açılışta konuşan işyeri sahibi Buket Yıldırım Uncu, eşine teşekkür ederek, "Eşime teşekkür etmek istiyorum. Evlenirken bana verdiği bir söz vardı, sen nerde olursan bende orada olacağım demişti. İzmir’den onu şimdi ait olduğu topraklara Akhisar’a getiriyorum. Hepinize katıldığınız için teşekkür ediyorum” dedi.

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu ise şu ifadelerle konuştu: “Bugün 3 başkan adayımız ile buradayız. Mahallemize hoş geldiniz. Karşısı eşimin eczanesi, kendimizde bu mahallede oturuyoruz. İnşallah gönlünüze göre olur, sizlerle komşu olmak, bu mahalleye hizmet edecek olmanız bizleri çok mutlu etti. Hayırlı olsun.” dedi