AK Parti Manisa Milletvekili Aday Adayı Fatih Füzün, 25 Mart Cumartesi günü Manisa Atatürk Spor Salonunda da yapılacak temayül yoklaması için çalışmalarını tamamladı. 

Aday Adaylık açıklamasını yaptıktan sonra çalışmalarına hız veren Füzün, tüm ilçeleri gezerek AK Parti İlçe Teşkilatlarından Temayül yoklaması öncesinde desteklerini istedi. Bu gün Fatih Füzün yaptığı ziyaretler de Sahurahanlı, Yunus Emre, Ahmetli, Turgutlu, Alaşehir ve Gölmarmara ilçelerinin AK Parti İlçe  Başkanları ve teşkilat üyeleri ziyaret edildi. 

Cumhurbaşkanlığı ve hükümet seçimleri öncesinde tüm partilerde olduğu gibi AK Parti'de de Aday Adaylık heyecanı yaşanmaya devam ediyor. Akhisar da yıllardır ilçe başkanlığı yapan, AK Parti teşkilatında birçok projeye imza atan, gerek Akhisar için gerekse Manisa için sürekli Ankara ile diyalog kuran Füzün, Milletvekili olarak hem memleketine hem milletine hizmet etmeye hazır olduğunu bildirdi. Füzün sosyal medya üzerinden çalışmalarını yayınlarken yapmış olduğu bildirimde de; "Yıllardır AK Parti teşkilatlarında birlikte çalıştığımız ve birlikte birçok projeye imza attığımız dostlarımızdan şimdi Adaylık için destek istiyoruz. Bizler bu dava uğrunda verilen görev ne olursa olsun her zaman hazırız. Rabbim bizlere milletimize ve memleketimize vekil olarak hizmet etmeyi yazmışsa ve bizler için hayırlıysa Rabbim nasip etsin. Bizler makam, mevkii yada görev ne olursa olsun bu kutlu davanın her zaman neferi olacağız. Bizim hedefimiz ülkemizin aydınlık geleceğidir. Biz inanıyoruz ki 14 Mayıs'ta Reisimiz sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı milletimizin takdiriyle tekrardan Cumhurbaşkanı yapacağız. Aynı zamanda da Hükümet seçimini de kazanacağız. İnancımız tam. Önce ALLAH'ımızın izni sonrasında milletimizin desteğiyle İNŞALLAH biz bu seçimden de alnımızın akıyla çıkacağız." dedi. 

AK Parti Manisa Milletvekilliği Aday Adayı temayül yoklamasının 25 Mart Cumartesi saat 10.00 da Manisa Atatürk Spor salonunda olacağı bildirildi.