Emsan 39. Franchise mağazası Akhisar’da Paşa Mahallesi 12 Sokak numara 4/A’da, Akhisar Organizasyon eşliğinde Akhisarlı iş insanı İsmail Hakkı Kuzum tarafından Akhisarlıların hizmetine açıldı. 

Ulucamii müezzini Bilal Özcan'ın açılış duasından sonra bando Manisa ve kemanda Yaşar Çelik, Gitarda Alp Erdoğan’ın müzik resitali eşliğinde Açılış kurdelesini Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Vekili Tufan Kayış, Emsan ve Karaca Şirketler Grubu yönetim kurulu Başkanı Muzaffer Karaca, Emsan Genel Müdürü Hakan Zihinlioğlu, Emsan Bölge Müdürü Selim Aktan, Türkiye Franchise müdürü Aziz Özcanlı ve İşletme sahibi Hakkı Kuzum ile birlikte kestiler.

Açılışta konuşan Akhisar Belediye başkanı Besim Dutlulu;” Akhisar’ın en bilinen, en güvenilir, en eski esnaflarından Kuzum ailesinin ve yine Türkiye’nin sayılı mekanlarından Emsan’ın bayiliğinde açmış olduğu bu dükkan hem kendilerine hem Emsan’a hem Akhisar’a hayırlı olsun” dedi.

Ege’nin inci kentlerinden birisi olan Akhisar, Zeytinin başkenti, Türkiye sofralarının baş tacı, lezzetin kaynağı bir şehir bizim için çok önemli.. Emsan tarafında da lezzet ve mutfakla çok ilgili olduğumuz için Türkiye’deki 39.cu mağazamızı Akhisar’da açtık, 14 milyon zeytin ağacının olduğu kentte Emsan olarak olmak bizim için çok anlamlı. Barışa, geleceğe ve kökleri çok derine dayanan ve çok uzun yaşayan zeytin ağacı gibi bir köklenen ticaretimiz olsun istiyoruz” dedi.