Akhisarlı Durmaz Fransızlara Ders Verdi

Spor Türkiye Paris Temsilcimiz ve ünlü Spor Adamı milli masör Muhittin Durmaz Cannes'te Fransızlara konferans vererek tarihe geçti.

Akhisarlı Durmaz Fransızlara Ders Verdi

 

Spor Türkiye Paris Temsilcimiz ve ünlü Spor Adamı milli masör Muhittin Durmaz Cannes'te Fransızlara konferans vererek tarihe geçti.


Akhisarlı Muhittin Durmaz, Cannes Belediyesi ve Palais de Festival de Cannes'in düzenlediği "Uluslarasi Turizm Kongresinde, Dünyada Sağlik Turizmi, Spa, Masaj Uygulamaları Matiyerleri" üzerine Film Festivallerinin düzenlendiği Saray’da yaklaşık 2500 kişilik katılımcı bir gruba, Cannes Belediye Başkanlığı'nın davetlisi ve konuşmacı olarak, Fransızca dilinde seminer ve konferans veren ilk Türk olarak tarihe geçti.


Muhittin Durmaz, "Fransa’nın Cannes şehrindeki Uluslarasi Turizm Kongresinde, Dünyada Sağlik Turizmi, Spa, Masaj Uygulamalari Matiyerleri" konulu 2500 kişilik katilimcı bir guruba, Cannes Belediye Başkanlığının davetlisi ve konusmaci olarak, Fransızca dilinde Seminer ve Konferans veren ilk Türk ve Bir Akhisarlı  olmaktan onur ve gurur duymaktayım. Bu gururu ülkem, Milletim ve güzel Akhisar’ımız  ile paylaşıyorum." diyerek memnuniyetlerini ifade etti.


Fransızlara mesleki eğitim ve bilgilendirme yapan Durmaz yaptığı açıklamada « Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Türk Fransız ilişkilerinin yeniden güçlenmesi adına mesleki alanda bilgilendirme yaptım. Buradan Cannes Belediyesine teşekkür ederim. Bir Türk olarak onur ve gurur doluyum." dedi.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber