Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akhisar İlçe Başkanı Hayriye Hacet, ilçe yönetim kurulu üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Emine Güven ve kadın kolları yönetimi ile birlikte, Akhisar’a yeni atanan İlçe Emniyet Müdürü Turgut Coşkun’u makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

Ziyarette, Akhisar İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne atanmasından dolayı memnuniyetini dile getiren Hacet, “İlçemize hoş geldiniz. Yeni görevinizde başarılar diliyoruz. Birlikte güzel çalışmalara imza atacağımıza inanıyoruz. Akhisar’ın güvenliği ve huzuru için her zaman iş birliği içerisinde olacağız” dedi.

Samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede, İlçe Başkanı Hayriye Hacet ve beraberindeki heyet, Emniyet Müdürü Coşkun’a yeni görevinde başarılar diledi. İlçenin güvenlik meseleleri üzerine sohbet edilen ziyarette, karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Hayriye Hacet, “İlçemize atanan yeni Emniyet Müdürümüz Turgut Coşkun’a görevinde başarılar diliyoruz. Kendisiyle ilçemizin güvenliği ve huzuru için yapılabilecek çalışmalar üzerine verimli bir sohbet gerçekleştirdik. Misafirperverliği ve hoş sohbetleri için kendisine teşekkür ederiz” dedi.

Editör: Mustafa Özdemir