Kripto para, takas işlemlerinde kullanılabilen, tamamen dijital, şifrelenmiş, sanal para birimi. Kimilerine göreyse geleceğin para birimidir. Özünde kripto para, genellikle internet üzerinden kullanılmak üzere tasarlanmış, merkezî olmayan dijital para birimleridir. 2008 yılında piyasaya sürülen Bitcoin, ilk kripto para birimidir ve hâlâ en büyük, en etkili, en tanınmış kripto paradır. O zamandan beri geçen on yıl içinde, Bitcoin ve Ethereum gibi diğer kripto para birimleri hükümetler tarafından basılan paraya dijital bir alternatif sundu.

En önemlisi, kripto para birimleri bireylerin varlıkları üzerinde tam kontrol sahibi olmalarını sağlar.

Geçtiğimiz günlerde kripto dünyasında sesini duyurmayı beceren birinden bahsetmek istiyoruz.

Ali Bunyatzade birçok kripto porjesi yönetiyor şu anda. Ali Bunyatzade 24 yaşındadır. Doğum tarihi 1999, doğum yeri ise Bakü’dür. İzmir Dokuz eylül Üniversite Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (International Relations and Political Science) bölümünden mezun olmuştur. Kripto sektöründe EARLY INVESTOR olarak tanınıyor kendisi. Bir çok yeni çıkan projelere de yatırım yapmıştır. Şimdi ise kendi projeleri üzerinde çalışmaktadır. Projeleri Halis World ve SolAI dir. Ve kendi reklam ajanslarıda bulunmaktadır. Reklam ajanslarının ismi Social Halis’tir. Ve sosyal medya hizmetleri vermektedirler.

Halis World ön satışını Pinksale'de yapmış olup Market Capi 500 bin dolara kadar çıkmış bir projedir. Ve listelendiği gün 1 milyon dolar hacime ulaşan bir kripto varlıktır.

Gelelim CEO nun ikinci projesi olan SolAİ. SolAİ Halis World le aynı olup yatırımcılarına Pinksale ekosisteminde ön satışa katılma hakkı sunmuştur. Bunun yanı sıra ön satış yatırımcıları 8 kat kazanç sağlamıştır. Yani yeni bir yatırımcı Pinksale ekosisteminde yatırım yapmış ise 8 kat kazanmıştır.

Ali Bunyatzadenin şu an üzerinde çalıştığı proje olan Angry Bird İNU Projesi yakın zamanada çıkmayı planlıyor. CEO yeni projesine şimdiden bir çok yatırım bile almıştır. Sosyal medya üzerinden takipte kalırsanız sizde yeni projelerden haberdar ola bilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için Ali Bunyatzade'nin sosyal medya hesapları

Instagram: https://www.instagram.com/alibunyatzade/

Twitter: https://twitter.com/Ali_Bunyatzade

Telegram: https://t.me/bunyatzadeh

Linkedin: https://www.linkedin.com/in/alibunyatzade/