Akhisar’da Burak Altaş Otomotiv Oto Alım Satım, Akhisar Galericiler Sitesi’nde hizmete açıldı.

Açılışta konuşan Burak Altaş Otomotiv’in işletme yöneticisi İsmail Kurt; “Öncelikle mal varlığımın sahibi çocuklarım, Bekir Altaş ve Elisa Kurt adına, 15 Temmuz Şehitlerimizi, demokrasi bayramımızı kutlayarak, şehitlerimizi dualarla anıyor, rahmetli Bekir Altaş ve oğlu Burak Altaş’ı da dualarla anıyoruz. 7 yıldır resmi olarak kendime ait işletmesiz yaptığımız galericilik, alım satım sektöründe kendi işletmemizi açtık. 

Siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda kendimizi daha da geliştirerek, dükkan sahibim Osman Yalpı’nın katkılarıyla, önce Akhisar ve çevre halkımıza sonra Ege bölgesi, Türkiye sınırları içinde sizlere çok daha iyi hizmetler vermeyi hedefliyoruz. Bize sormadan motorlu taşıt alıp satmayınız. 

Burak Altaş Otomotiv olarak, her zaman dediğimiz gibi sloganımız araç satmıyoruz, güven satıyoruz. Ek işimiz değil, tek işimiz, kendi işimizin başında olmak şartıyla, yeni projelerimizle sizlerle olmaya devam edeceğiz. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Rabbim açılış dolayısıyla düzenlediğimiz hayrımızı kabul eylesin. Katılan tüm misafirlerimize çok teşekkür ediyoruz. 

Burak Altaş Otomotiv’in açılışına birçok siyasi ismin yanı sıra, İsmail Kurt’un ailesi, yakınları ve dostları katıldı. Açılış programında yapılan duanın ardından, katılan misafirlere pilav ayran ikram edildi.