Akhisar’da faaliyet gösteren Asos Gıda ve İnşaat Şirketi bünyesinde açılışı yapılan Beyaz Et, Atatürk Mahallesi 167. Sokak, Yeni Stadyum yolunda hizmete başladı. İşletmeciliğini Nurullah Ömeroğlu’nun yaptığı Beyaz Et'in açılış törenine Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkan Yardımcısı Niyazi Edremit, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Sıdan ve Tufan Kayış, Akhisar İlçe Müftüsü Muhammet Salman, Diyanet-Sen Akhisar İlçe Başkanı Hasan Uçak ve Yönetim Kurulu üyeleri de katıldı.

Beyaz Et, zengin menüsüyle müşterilere ızgara tavuk, mangal, çiğ tavuk, bütün tavuk, kanat gibi birçok çeşit ürün sunuyor. Ayrıca, Beypiliç, Erpiliç, Şenpiliç ve Gediz Piliç gibi birçok markayı da bünyesinde bulunduruyor. +902364146505 numarasıyla Alo Paket hizmeti sunan Beyaz Et, ayrıca getiryemek, trendyol yemek ve yemeksepeti üzerinden de hizmet veriyor.

İşletme, hem kapalı hem de açık hava alanlarıyla müşterilere hizmet sunuyor. Tavuk ürünlerinde geniş bir yelpaze sunan Beyaz Et, müşterilerini lezzetli atıştırmalıklarla ağırlıyor.