Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, kırsal mahalle ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Geçen hafta Çanakçı, Aşağıdolma, Dolma Değirmen ve Yaykın Mahallelerininin ardından Başkan Besim Dutlulu bu hafta da Doğankaya ve Dingiller Mahallelerini ziyaret ederek hem hayata geçirdikleri hizmetleri yerinde inceledi hem de yeni yapılacak hizmetlerle ilgili vatandaşlarla fikir alışverişinde bulundu. 

Her zaman halkımızın içinde olmaya ve ihtiyaçları doğrultusunda çalışmaya devam edeceklerine vurgu yapan Belediye Başkanı Besim Dutlulu, “Kar, kış demeden çalışmalarımıza devam ediyoruz. Doğankaya ve Dingiller mahallelerimizi ziyaret ederek hem hayata geçirdiğimiz hizmetleri yerinde inceledik hem de bölge halkımızla sohbet ederek talep ve önerilerini dinledik. Her zaman halkımızın içinde olmaya ve ihtiyaçları doğrultusunda çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Mahallelerine yapılan hizmetlerden dolayı memnun olduklarını dile getiren mahalle muhtarları ve vatandaşlar, Başkan Besim Dutlulu’ya yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler.