Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle, Akhisar Belediyesi Kayalıoğlu Sosyal tesislerinde Akhisar’da faaliyet gösteren yerel ve ulusal basın mensuplarıyla akşam yemeğinde buluştu.

Akhisar Belediyesi Kayalıoğlu Sosyal tesislerinde düzenlenen akşam yemeğine CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, Belediye başkanı Besim Dutlulu. Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Tınazlı, Ekrem Kayserili, Bedri Türk ve Akhisar yerel basın mensupları katıldı.

Gecede konuşan duayen gazeteci Haldun Akyüz;” Bu anlamlı ve özel gecede bizleri bir araya getiren Belediye başkanı Sayın Besim Dutlulu’ya tüm arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum” dedi.

Belediye Başkanı Besim Dutlulu, basın emekçilerine ellerinden geldiği kadar destek vermeye çalıştıklarını belirterek, yapılan ve yapılacak olan hizmetlerle ilgili gazetecilerin sorularını yanıtladı. Dutlulu;” Gazeteciler, haberlerini özgür ve tarafsızca yapmalı ve halkı bilgilendirmelidir. Bu açıdan sizler de kutsal bir görevi yerine getiriyorsunuz.  Gece, gündüz demeden halkın sesi olmak için çalışan, basın özgürlüğünü ve halkın haber alma hakkını savunan tüm basın emekçilerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutluyor, meslek hayatlarında başarılar diliyorum” dedi.