Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Ramazan ayı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Yaşanan deprem felaketi sebebiyle bu Ramazan ayına buruk girdiklerini ifade eden Başkan Besim Dutlulu, depremde hayatını kaybedenleri rahmetle andı, yaraların sarılması için çalışmalarına devam edeceklerini iletti. 

Başkan Dutlulu, mesajında şu ifadelere yer verdi; “Kardeşliğin, dayanışmanın ve paylaşmanın simgesi Ramazan ayının ülkemize ve şehrimize huzur, sağlık ve mutluluk getirmesi dileğiyle, tüm halkımıza Hayırlı Ramazanlar diliyorum.

Bu yıl Ramazan ayını buruk bir yürekle karşılıyoruz. Yaşanan deprem felaketinde hayatını kaybeden yurttaşlarımızı rahmetle anıyorum. Gerek afet bölgesindeki, gerekse şehrimize gelen depremzede vatandaşlarımızın ihtiyaçları noktasında, yaraların hızlı bir şekilde sarılması için elimizden ne geliyorsa yapmaya devam edeceğiz” dedi.

HER GÜN 8 NOKTADA İFTAR YEMEĞİ DAĞITILACAK  

İyiliklerin çoğaldığı, yardımlaşma ve dayanışmanın arttığı bir Ramazan ayı dileyerek sözlerine devam eden Başkan Dutlulu, Ramazan ayı boyunca her gün 8 noktada iftar yemeği dağıtılacağını belirtti. 

Ramazan ayı boyunca iftar yemeği dağıtılacak noktalar; 

Efendi Mahallesi 
(Mirili Kıraathanesi önü)
 Hacıishak Mahallesi 
(Sağlık Ocağı önü)
 Reşatbey Mahallesi 
(Atatürk (Umut) Parkı önü)
 Cumhuriyet Mahallesi 
(Havuzlu Kıraathane önü)
 Ulucami Mahallesi 
(Dağdereliler Kıraathanesi önü)
 Ulucami Mahallesi 
(Cumartesi Pazarı önü) 
 İnönü – Paşa – Hashoca Mahalleleri
(Uğur Mumcu Kültür ve Sanat Merkezi önü)

AKHİSAR BELEDİYESİ AŞEVİ’NE DESTEK OLABİLİRSİNİZ

Bu yıl da ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında olacaklarını ve iftar için sıcak yemek çıkaracaklarını belirten Başkan Dutlulu, “Ramazan dayanışmadır, paylaşmaktır. Hüsnü Kahraman Kültür Parkı Gölet alanında bulunan Akhisar Belediyesi Aşevimizde, hayırsever vatandaşlarımızın da desteğiyle her gün yüzlerce ihtiyaç sahibimizin sofrasına sıcak yemek ulaştırıyoruz. Bu ramazan ayında bağışlarınızla ihtiyaç sahibi ailelerimize destek olabilirsiniz. Bağış yapmak isteyen vatandaşlarımız 444 11 45 numaralı belediye hattımızdan Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğümüze ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilir. Tüm halkımıza Hayırlı Ramazanlar diliyorum.”