Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, 11 Ayın Sultanı Ramazan-ı Şerif’in başlaması nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Başkan Dutlulu, mesajında: “Huzur ve bereketin müjdecisi Ramazan-ı Şerif’e bir kez daha kavuşmanın heyecanını yaşıyoruz. İlk teravih namazlarımızı kılıp, ardından sahura kalkarak, ilk oruçlarımıza niyet edeceğiz. Birlik ve beraberliğimizi en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan ayının başta Akhisar’ımız ve ülkemiz olmak üzere tüm dünyaya sağlık, barış, hoşgörü, huzur ve bereket getirmesini dilerim” dedi 

İFTAR SOFRALARI GELENEĞİ DEVAM EDECEK

5 yıllık görev süresi boyunca her ramazan ayında mahallelere kurdukları iftar sofraları ile birlik ve beraberlik ruhunu yaşattıklarını ifade eden Başkan Dutlulu, bu geleneğin devam edeceğini söyledi. 

İHTİYAÇ SAHİPLERİ YİNE UNUTULMADI

Birlik, beraberlik ve dayanışmanın simgesi Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya devam edeceklerini söyleyen Başkan Dutlulu, “Paylaşmanın ve dayanışmanın değerini en çok hissettiğimiz mübarek Ramazan ayında şehrimizdeki dar gelirli, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımız için hazırlayacağımız gıda paketlerimizi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekip arkadaşlarımız kapı kapı dağıtacak. Allah birlik ve beraberliğimizi daim etsin. Tüm halkımızın mübarek Ramazan ayını bir kez daha kutluyorum” diye konuştu.