Akhisar Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, halk buluşmalarına devam ediyor.  Ballıca Mahallesinde büyük bir destek ile karşılanan Başkan Dutlulu, “Unutulan ve yıllardır hizmetlerden mahrum kalan beldelerimiz bizim dönemimizde hizmete kavuştu. Hangi mahallemizin ne ihtiyacı varsa hiçbir ayrım yapmadan hizmet götürdük. İkinci dönemimizde daha çok çalışacağız” dedi.

Mahalle sakinleri tarafından meşaleler ve havai fişekler ile coşkulu şekilde alana giren Başkan Dutlulu’ya vatandaşların ilgisi görülmeye değerdi. Ballıca Mahallesi meydanında vatandaşlar alanı hınca hınç doldurdu. 

“AKHİSARLILAR’IN HİZMET EDENE OY VERECEĞİNE YÜREKTEN İNANIYORUM”

Daha sonra sahneye çıkan Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, yaptığı konuşmasında yaptığı hizmetlerden bahsetti. Asfalt çalışmaları, spor sahaları, meydan projeleri, sosyal yardımlar, kültür ve sanat merkezleri, köylere soğuk asfalt ve arazi yolu çalışmaları gibi birçok alanda çok güzel hizmetler yaptıklarını söyleyen Başkan Dutlulu, “Akhisar halkının, kendilerine sırtını dönen ve seçimden seçime ziyarete gelenlere değil, hizmet edene oy vereceğine yürekten inanıyorum” dedi.

“BU HİZMET YOLCULUĞUNDA TÜM HALKIMIZIN DESTEĞİNİ İSTİYORUM”

Başkan Dutlulu konuşmasını şöyle sürdü ; “Biz göreve geldiğimizde Akhisar Belediyesi tarafından beldelere hizmet gitmiyordu. Bir de Büyükşehir yasası ile e o beldelerin belediyelerini kapatmışlardı. Ama biz göreve geldiğimizde beldelerimize sırtımızı dönmedik, birçok hizmet yaptık. Meydan isteyene meydan, hayır yeri isteyene hayır yeri, yol isteyene yol yaptık. Bizden önce Akhisar belediyesi yol yapmıyordu çünkü soğuk asfalt tesisi yoktu. Biz bu tesisi kurduk ve yol yapmaya başladık. Yüzlerce kilometre yol yaptık. Beldedekiler bizden ne talep ediyorsa onu yaptık; yine yapacağız. 86 köy 9 belde de yaptığımız hizmetlerimiz bellidir. Bu hizmetlerimizde partizanlık yapmadık, hiç kimseyi ayrıştırmadık, o bizden şu sizden demedik, herkese destek olduk. Bu hizmet yolculuğunda, Akhisar’ımız için daha fazla çalışmak adına Cumhuriyet Halk Partililerin yanı sıra AK Partili, MHP’li ve İYİ Partili, hangi siyasi görüşten olursa olsun, tüm halkımızın desteklerini bekliyorum. Ballıca halkımızın, bu seçimlerde de desteğini göstereceğine ve sandıkları patlatacağına yürekten inanıyorum. ”dedi.