Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, her yıl olduğu gibi bu yıl da farklı mahallelerde kurduğu iftar sofraları ile Ramazan ayının bereketini ve güzelliğini vatandaşlarla birlikte yaşadıklarını söyledi. 

Ramazan ayı boyunca her gün Akhisar'ın dört bir yanında vatandaşlarla birlikte iftar açan ve kurdukları iftar sofraları ile Ramazan’ın bereketini halk ile birlikte yaşayan Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, ayrıca şehrin 8 farklı noktasında her gün ihtiyaç sahibi vatandaşlar için iftarlık dağıtımı yapıldığını söyledi. 

Akhisar’a kazandırdıkları belediye aşevinde pişen sıcak yemeklerin sadece Ramazan ayında değil, yılın 12 ayı, her gün ihtiyaç sahiplerinin sofralarına ulaştığını ifade eden Başkan Dutlulu, Akhisar Belediyesi Aşevi’nin ilçeye ayrı bir güzellik ve değer kattığını söyledi. 

Seyitahmet, Efendi, Ulucami, Reşatbey  ve Atatürk Mahallerinde binlerce Akhisarlı’nın katılımıyla iftar sofrası kurduklarını belirten Başkan Besim Dutlulu, bu akşam Cumhuriyet Mahallesi’nde 256 Sokak üzerinde kurulacak iftar sofrasına tüm halkı davet etti. 

BU AKŞAM CUMHURİYET MAHALLESİ’NDE İFTAR SOFRASI KURULACAK

“Ramazan ayı birlikte ve beraber olunca güzel” diyerek sözlerine başlayan Başkan Besim Dutlulu, “Her yıl Ramazan ayının bereketini ve güzelliğini halkımızla birlikte paylaşıyoruz. Eski günlerde olduğu gibi Ramazan aylarımız sokaklarımızda, hep birlikte, sıcak sohbetlerle, yardımlaşma ve dayanışma ile geçiyor. Bu akşam Cumhuriyet Mahallesi 256 sokak önünde kuracağımız iftar soframıza tüm halkımızı bekliyoruz. Allah tutulan oruçları ve edilen duaları kabul, birliğimizi ve beraberliğimizi daim etsin” dedi.