Deprem bölgesinden tahliye edilerek Akhisar’a gelen depremzedelerin ihtiyaçlarını karşılamak ve geçmiş olsun dileklerini iletmek üzere ev ziyaretlerine devam eden Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, ilçeye gelen her depremzedenin ihtiyaçlarını karşılamak için seferber olduklarını belirtti.

Ülkemizi derinden yaralayan deprem felaketinin ardından Akhisar Belediyesi yaraları sarmak için çalışmalarına devam ediyor. Belediye Başkanı Besim Dutlulu’nun talimatları ile afet bölgelerindeki depremzedelerin Akhisar’a tahliyesini sağlayan ve ilçedeki hayırseverler ile kendi imkanlarıyla barınma sorunlarını çözen Akhisar Belediyesi,  depremzedelerin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için seferber oldu.

Depreme Hatay ve Kahramanmaraş’ta yakalanan depremzedeler ile bir süre sohbet ederek geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Dutlulu, depremzede çocuklarla da yakından ilgilenerek çeşitli hediyeler verdi.

Bu zor günleri dayanışma ile atlatacaklarını ve yaraları hep birlikte saracaklarını ifade eden Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;  “Kahramanmaraş ve Hatay’daki yıkıcı deprem felaketinin ardından Akhisar’a gelen Şahin ve Tetik ailelerini ziyaret ederek ihtiyaçlarını sorduk, geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Depremzede ailelerimizin gıda, giyecek, ısınma, psikolojik destek gibi ihtiyaç duyduğu tüm konularda elimizden gelen desteği sağlamaya devam edeceğiz. Sürekli ihtiyaçları noktasında da açtığımız Sosyal Market ve Butik 7/24 depremzedelerimizin hizmetinde. Bu zor günlerin üstesinden hep birlikte dayanışma ile geleceğiz. Onları hiçbir zaman yalnız bırakmayacağız. Akhisar Belediyesi olarak ihtiyaç duydukları her alanda yanlarında olacağız.”