Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, 14 Mart Tıp Bayramı’nda ilçedeki hastane ve sağlık ocaklarında görev yapan sağlık emekçilerini unutmadı. Dutlulu, zor koşullarda özveriyle çalışan tüm sağlık emekçilerine çiçek hediye ederek, 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı.

“BU HASTANENİN ŞEHRİMİZE KAZANDIRILMASI İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

Tıp Bayramı sebebiyle ilk ziyaretini Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi Başhekimi Hamza Bambal’a gerçekleştiren Başkan Dutlulu, Akhisar’daki sağlık çalışmaları konusunda Başhekim Bambal’a teşekkür ederek Tıp Bayramı’nı kutladı. 

Akhisar’da yapılması planlanan yeni devlet hastanesine her türlü desteği vereceklerini söyleyen Başkan Dutlulu, “Her fırsatta söylediğimiz gibi; Akhisar’ımıza yapılacak yeni devlet hastanesi için biz de her türlü desteği verecek, bu hastanenin şehrimize kazandırılması için çalışacağız. Misafirperverliği ve hoş sohbetleri için başhekimimize çok teşekkür ederim” dedi. 

“İYİ Kİ VARSINIZ”

Başkan Dutlulu daha sonra, Akhisar İlçe Sağlık Müdürlüğü ile ilçede bulunan tüm aile sağlık merkezlerini ziyaret ederek hekim ve sağlık çalışanlarına çiçek hediye etti. Dutlulu , “Tüm zorluklara rağmen vatandaşların sağlığı için gece gündüz çalışan, mücadele eden tüm hekimlerin ve sağlık emekçilerimizin 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyorum. İyi ki varsınız” şeklinde konuştu. Başkan Dutlulu’ya ziyaretlerde eşi Özge Ekmen Dutlulu da eşlik etti.