Akhisar’ın en büyük sivil toplum kuruluşlarından birisi olan Akhisar Ticaret ve Sanayi Odasının yeni başkanı Sami Karaoğlan oldu.

26 meclis üyesinin olduğu ATSO’da bugün 18 üye oy kullandı. Bağımsız olarak seçime giden listelerin belirlediği Sami Karaoğlan’ın yönetim kurulu listesi önümüzdeki dört yıl odayı yönetecek. 

ATSO’nun yeni başkanı Sami Karaoğlan yaptığı açıklamada; “Bu hizmet yarışına katılan tüm arkadaşları kutluyorum. Bu hizmet yarışında kendi meslek gruplarında kazanan tüm Meclis Üyesi arkadaşlarımı tebrik ediyor, hepsine başarılar diliyorum. Geçmişten bu güne kadar hizmet etmiş emek vermiş Akhisar'a eserler bırakmış tüm Başkan, Yönetim ve Meclis Üyelerine teşekkür ederiz. ATSO Üyelerinin görev verdiği yeni Meclis Üyeleri ve Yönetim Kurulu arkadaşlarla birlikte tüm kamu kurum ve kuruluşlar, özel kurumlar ile beraber, iş insanlarımızın ve Akhisar Halkının menfaatine olacak projeler oluşturmayı, yarım kalmış projeleri bitirmeyi, üyelerimizin sıkıntılarına çözüm yolları bulmayı kendimize görev akdediyoruz. Tüm Akhisar'ımıza hayırlısı olması dileğiyle” dedi.

Başkan Sami Karaoğlu’nun yönetim kurulunda Mehmet Sıdan, Günay Özen, Tufan Kayış, Erol Şirin, Niyazi Edremit, İsmail Kantarcıoğlu bulunuyor. 

Birlik Genel Kurul Delegeleri ise Umut Altaş, Ali Ulvi Eldem seçildi.