Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Tadhisar’da düzenledikleri kahvaltı programında Akhisarlı basın mensuplarının 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Gününü kutladılar.

Düzenlenen programa Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sami Karaoğlan, yönetim kurulu üyeleri, Meclis başkanı Özkan Kalın ve meclis üyeleri ile Akhisarlı basın mensupları katıldı. 

Kahvaltı programında konuşan ATSO başkanı Sami Karaoğlan;” Gazetecilik önemli ve kıymetli bir meslek, aynı zamanda zor ve meşakkatli bir meslek. Fedakârlık isteyen bir meslek, mesaisi olmayan bir meslektir. Doğru zamanda, doğru haber, objektif haber, kişilik haklarına saygılı haberi okuyucunuza ulaştırmak göreviniz. Ülkemizi, şehrimizi, insanımızı dışarıya tanıtmak, ağlayanın sesi olmak, çalışanın sesi olmak, mağdurun sesi olmak, bir hayvanın sesi olmak hepinizin görevidir. Akhisar’ı tanıtmak, kültürümüzü tanıtma işi bize düştüğü kadar sizlere de düşüyor. Buraya gelip kahvaltımıza katıldığınız için teşekkür ederim. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününüz kutlu olsun diyerek sözlerini tamamladı.