MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar ilçesine bağlı Atatürk mahallesi 522 sokakta bulunan yeni yerleşim bölgesinde ilave yağmur suyu hattı çalışmasını yaparak vatandaşların yağışlı havalarda yaşadığı sıkıntıya son verdi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde yağışlı havalarda vatandaşların olumsuz etkilenmemesi için yağmur suyu döşeme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı bünyesinde Akhisar ilçesine bağlı Atatürk Mahallesi 522 sokakta bulunan yeni yerleşim bölgesinde ilave yağmur suyu hattı döşeme çalışmasını tamamlayarak vatandaşların yağışlı havalarda yaşadığı sıkıntıya son verdi.

Muhtar’dan Başkan Ergün’e teşekkür

Yapılan çalışmalardan ötürü duyduğu memnuniyeti dile getiren Mahalle Muhtarı Nurhan Bozel, “Mahallemizde açılan yeni yerleşim alanlarına yapılan alt yapı hizmetleri çok önemliydi. Sağ olsun MASKİ ekipleri sesimize kulak vererek gerekli incelemelerin ardından hemen çalışmalara başladı. Kısa bir süre içerisinde de çalışmalar tamamlandı. Bu doğrultuda sesimize kulak veren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e şahsım ve mahallelim adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Reşatbey Mahallesine İlave Kanalizasyon Hattı

MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar ilçesine bağlı Reşatbey Mahallesi 364 sokakta yeni imara açılan bölgede ilave kanalizasyon hattı döşeme çalışması gerçekleştirdi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, kentin gün geçtikçe artan altyapı ihtiyacına yönelik çözüm üretmeye devam ediyor. Bu kapsamda, Akhisar ilçesinde de MASKİ ekipleri, Reşatbey Mahallesinde kısmi kanalizasyon hattı imalatı yaptı. Yerleşime yeni açılan 364 sokakta gerçekleştirilen çalışma ile bölgede ikamet edecek vatandaşa gerekli atık su altyapısı temin edilecek.

“Bölgenin kanal altyapısı sağlamlaştı”

Mahalle Muhtarı İsmail Doğramacı, “Yeni imara açılan 364 sokakta kanalizasyon hattı çalışmaları yapıldı. Böylece altyapı ihtiyacı gideriliyor. Başta Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.