4 yaşında Menenjit’ten hayatını kaybeden  Asu Günsel adına düzenlenen  minikler  futbol turnuvası Akhisar Belediye Spor-Toto stadında yapıldı. “.3.GELENEKSEL ASU GÜNSEL  U 10 (2013) FUTBOL TURNUVASI” da  şampiyon Akhisar Yıldırımspor  minikleri oldu, Final maçında Yıldırımspor Kırkağaç Acaridman’ı 2-0 yendi.  Kırkağaç Acaridman 2. Olurken, 3. Lük, 4.lük maçında Akhisar Kuzeygücü  Akhisar Belediyespor’u 5-1 yendi. 3. oldu. Akhisar Belediyespor’da turnuvayı 4. Olarak bitirdi.

Akhisar’da yardımseverlik projelerinin  ön saflarında olan Ulucamii Mahallesi Muhtarı Nesime Şakrak organizasyonluğunda, Akhisar Belediye Başkanlığının her türlü desteği ile yapılan 3. Geleneksel minikler turnuvasına 10 takım katıldı. A Gurubunda  Akhisar Belediyespor, Kayalıoğlu Spor, Kırkağaç Acaridman, Akhisar F.K., Hamidiyespor, B Gurubunda  Kuzeygücü Spor, Yıldırımspor, Gördesspor, Akhisar 1922, Demircispor takımları mücadele ettiler.

Gündüz 16.00 dan gece 22 00 ye kadar centilmence süren  24 müsabaka da  61 gol atıldığı turnuvanın sonunda yapılan ödül töreni öncesinde  konuşan Ulucami Mahallesi Muhtarı Nesibe Şakrak;”Bu yıl üçüncüsünü  düzenlediğimiz, geleneksel Asu Günsel Futbol Turnuvasına da coşku ile tamamladık. 4 yaşında Menenjit hastalığından hayatını  kaybeden Cennet kuşumuz, Asu Günsel 'in adını yaşatmak için her sene Temmuz ayında spora gönül vermiş gençlerimiz, hocalarımız ile organizasyonda bir araya  geliyoruz. Bizleri futbolun etrafında birleştiren Akhisar Kuzey Gücü Spor Kulübü Onursal Başkanımız Aslı Günsel'e hepimiz adına teşekkür ediyorum. Akhisar Belediyemizin katkılarından dolayı, Belediye Başkanımız Besim Dutlulu’ya, Belediye Başkan Yardımcımız Ekrem Kayserili’ye, Akhisar Belediyesi Tesisler ve  Spor işleri Müdürümüz Recep Burkay'a, Akhisar Belediyesi Stat müdürü Esat Altınel ve Spor komitesinde görev alan Bayram Ali Kaya, Tuğba Şakrak, Umut Ballı, Oğuz Sabankay, Mustafa Başarır, Önder Arık, Naci Ay, Faik Güleryüz’e,  sponsorumuz Aslı Günsel adına teşekkür ve şükranlarımı sunuyoruz, Bütün takımlarımızın gösterdikleri çaba ve centilmenlikleri içinde teşekkür ediyoruz.  İnşallah gelecek yıl 4. Turnuvada buluşma dileği ile.” Dedi. Kupaların ve ödüllerin verilmesinden sonra minik futbolcular coşku ile kupaları kaldırıp hatıra resimleri çektirdiler.