Turgut Coşkun, Akhisar’a atanmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, basın mensuplarının ziyaretinden dolayı teşekkür etti. Coşkun, "Akhisar gibi köklü bir tarihe ve kültüre sahip bir ilçede görev yapacak olmaktan dolayı çok mutluyum. Basın mensuplarımızın desteğiyle ilçemizde güven ve huzuru sağlamak için el birliğiyle çalışacağız" dedi.

Ziyaret sırasında basın mensupları, Turgut Coşkun'a yeni görevinde başarılar dileyerek, Akhisar’ın güvenliği ve huzuru için birlikte çalışmanın önemine vurgu yaptı. Basın mensupları, emniyet teşkilatının halkla olan ilişkilerinin güçlendirilmesi adına üzerlerine düşen görevleri yerine getireceklerini ifade ettiler.

Turgut Coşkun, emniyet teşkilatının vatandaşlarla olan ilişkilerini güçlendirmek ve güvenliği sağlamak için yeni projeler üzerinde çalıştıklarını belirtti. Coşkun, "Akhisar’da emniyet ve asayişi sağlamak için gece gündüz demeden çalışacağız. Vatandaşlarımızın güvenliği bizim önceliğimizdir ve bu doğrultuda tüm emniyet teşkilatı olarak kararlılıkla görevimizi yapacağız" şeklinde konuştu.

Ziyaret, karşılıklı iyi dileklerin iletilmesinin ardından sona erdi. Basın mensupları, Akhisar İlçe Emniyet Müdürü Turgut Coşkun’a yeni görevinde başarılar dileyerek makamdan ayrıldılar.

Editör: Mustafa Özdemir