Akhisar Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığının koordinesinde Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin yer temini konusunda desteklediği ve Akhisar Belediyesi’nin de tasarlayıp yaptırdığı taksi durak kabinlerinin montajları yapıldı.

Akhisar Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Emin Akarsu, Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Manisa Büyükşehir Belediyesi Akhisar Koordinatöre Tahsin Arslan ile birlikte taksi durak kabinlerinin montajına katılarak taksici esnafa hayırlısı olsun dileklerinde bulundular.

Taksici esnafının uzun zamandır beklediği kabinlerin yapımında emeği geçen herkese teşekkürlerini ileten Akhisar Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Emin Akarsu, “Bizlere yer temini sağlayan Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığına, özellikle kabinleri tasarlayıp ve yapan Akhisar Belediye Başkanımız Besim Dutlulu, her zaman yanımızda olan Manisa Büyükşehir Belediyesi Akhisar Koordinatöre Tahsin Arslan ve tüm ekip arkadaşlarına desteklerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Taksici esnafına hayırlı olsun dileklerinde bulunan Başkan Besim Dutlulu, “Belediyemiz tarafından tasarlanıp ve yapımı gerçekleştirilen taksici esnafımıza özel 5 adet taksi durak kabinlerinin montajları gerçekleştirildi. Esnafımıza hayır olmasını diler bol kazançlar dilerim” dedi.