Akhisar Narkokit Suçlarla Mücadele Grup Amirliği tarafından uyuşturucu ticareti yapan ve kullanan şahıslara yönelik yapılan çalışmalarda birçok uyuşturucu madde ele geçirildi. 

Akhisar’da durdurulan bir araçta yapılan arama sonucu ecxtasy hap, metamfetamin maddesi ve skunk maddesi ele geçirildi. Gözaltına alınan 4 şüpheli şahıs sevk edildiği adli makamlar tarafından tutuklandı.

Manisa Valiliği’nden yapılan açıklamada;

İl Emniyet Müdürlüğümüz Akhisar Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği görevlilerince uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan, nakleden ve kullanan şahıslara yönelik yapılan çalışmalar kapsamında Akhisar ilçesinde durdurulan bir araçta yapılan aramada;
*- 1145 adet Ecstasy hap*
- *104 gram Metamfetamin maddesi* 
*- 94.42 gram Skunk maddesi* ele geçirilmiştir.
Konuyla ilgili *4 şüpheli şahıs* uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti yapmak suçundan gözaltına alınmış, sevk edildikleri adli makamlarca adli makamlarca *R.G. (28), K.G. (21), M.Ç. (28) ve F.L. (20) isimli 4 şüpheli şahıs* *tutuklanmıştır.*

Manisa halkının huzur ve güvenliği için Manisa Emniyet Müdürlüğü olarak suç ve suçlularla mücadelemiz aralıksız devam edecektir.” İfadelerine yer verildi.