Akhisar’ın Hürriyet Mahallesi'nde yer alan Tıfıl Anaokulu, "Oyna, Eğlen, Keşfet ve Öğren" sloganıyla eğitim hayatına devam ediyor. Doğa ile iç içe bir kampüste, 36 aydan itibaren çocukların kabul edildiği Tıfıl Anaokulu, Montessori eğitim metoduyla minik öğrencilerini hayata hazırlıyor.

Alanında uzman, üniversite mezunu öğretmen kadrosu ile dikkat çeken okul, çocukların oyun oynayarak ve keşfederek öğrenmelerini sağlayan bir eğitim anlayışını benimsiyor. "Eğitimle Kök Salan Tıfıllar" mottosuyla yola çıkan okul, çocukların hem akademik hem de sosyal becerilerini geliştirmeyi amaçlıyor.

Tıfıl Anaokulu'nda haftada 12 saat İngilizce eğitimi verilerek, küçük yaşlardan itibaren yabancı dil eğitimine büyük önem veriliyor. "Çatımız Gökyüzü" sloganıyla doğal ve açık hava etkinliklerine geniş yer veren okul, çocukların fiziksel aktivitelerle doğayı tanımalarını ve sevmelerini hedefliyor.

"Oyuna Doysun Tıfıllı Olsun" yaklaşımıyla, çocukların oyun ve eğlencenin yanı sıra bilgi ve becerilerini de geliştirebilecekleri zengin bir müfredat sunuluyor. Tıfıl Anaokulu, çocukların her yönüyle dengeli ve mutlu bireyler olarak yetişmeleri için gerekli tüm imkanları sağlıyor.

Adres: Hürriyet Mahallesi 419 Sokak No:4 Akhisar, iletişim için 0538 681 93 98 numaralı telefondan okula ulaşabilirsiniz. Tıfıl Anaokulu, minik öğrencilerine doğa ile iç içe, eğlenerek öğrenmenin keyfini çıkartacakları bir eğitim ortamı sunuyor.