Akhisar Belediyesi her yıl 21-26 Mart tarihleri arasında kutlanan ‘Orman Haftası ve Ağaç Bayramı’ dolayısıyla 113 adet çınar fidanını toprakla buluşturdu. 

113 çınar fidanının toprakla buluştuğu etkinliğe Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Başkan Yardımcıları Ahmet Tınazlı ve Ekrem Kayserili, Ulucami Mahalle Muhtarı Nesime Şakrak, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ve vatandaşlar katıldı. 

“İNŞALLAH, YILLAR SONRA GÖLGELERİNDE SERİNLEMEK DE NASİP OLUR”

Gelecek nesillere daha yeşil bir Akhisar bırakmak için tüm gücüyle çalıştıklarına vurgu yapan Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, “Bugün güzel bir etkinlik için bir araya geldik. Biz, Akhisar Belediyesi olarak binlerce fidanı, uygun mevsimlerinde toprakla buluşturduk, buluşturmaya da devam ediyoruz. Bu gün de Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimizle birlikte Ulucami Mahallemize 113 tane Çınar fidanı ektik. İnşallah, yıllar sonra gölgelerinde serinlemek de nasip olur. Gelecek nesillerimize daha yeşil, daha yaşanabilir bir Akhisar bırakmak için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.