Yeni yapılan genel kurul seçimi ardından güven tazeleyen Akhisar Kent Konseyi Başkanı Hasan Ali Men ve yürütme kurulu üyeleri ilk toplantının ardından Akhisar Belediyesi Sosyal Market ve Butik’i ziyaret etti.

Akhisar Belediyesi Parkiçi Sinema Salonu içerisinde oluşturulan Akhisar Belediyesi Sosyal Market ve Butik’i ziyaret eden Akhisar Kent Konseyi Yürütme Kurulu, Akhisar halkına seslenerek buraya destek istedi.

Akhisar Kent Konseyi Başkanı Hasan Ali Men, “Akhisar Kent Konseyi Yürütme Kurulu olarak yaptığımız ilk toplantının ardından ilk ziyaretimizi Akhisar Belediyesi’nin depremzedeler için oluşturduğu sosyal markete yaptık.

Akhisar’da yaklaşık 1000 depremzede bulunmaktadır ve gelmeye de devam edecektir. Sosyal market de depremzedelerin her türlü ihtiyacı karşılanmaktadır. Vatandaşlarımız ve esnaflarımızdan bu markete destek verilmesi çağrısını yapıyoruz. Depremzedelerin yanında olduğumuzu Akhisar halkı olarak gösterdik göstermeye devam edeceğiz. Tüm Akhisar halkı ve esnaflarımıza Akhisar Kent Konseyi Yürütme Kurulu olarak teşekkür ediyoruz” dedi.