Yeni Kaymakam Sabit Kaya görevine başladı

Konya Selçuklu ilçesinde 5 yıl görev yaptıktan sonra, İçişleri Bakanlığının atama kararnamesiyle, Akhisar'a atanan Kaymakam Sabit Kaya, görevine başladı.

Yeni Kaymakam Sabit Kaya görevine başladı

Ziyarette Akhisar ile ilgili açıklama yapan Kaymakam Sabit Kaya şunları söyledi. Sabit Kaya; Akhisar’a tayin olduğum için mutluyum. Daha önce Akhisar’da hiç bulunmadım ama Akhisar’ı bilen arkadaşlarımız ve çevremiz Akhisar’ın çok iyi bir yer olduğunu, insanların çok cana yakın olduğunu ilçemizde de ekonomik ve sosyal yönden önemli bir boşluğu doldurduğu, özellikle zeytin, tütün gibi ürünlerde tanınmış bir yer olduğu ve tarihi bir ilçe olduğunu öğrendim. Öncelikle birkaç günümü Akhisar’ı tanımaya ayıracağım. Burada bulunduğum sürece vatandaşımıza yasaların bize verdiği hizmetleri yapmaya çalışacağız. Vatandaş memnuniyetini hedef alan, vatandaşımızı nasıl daha mutlu kılabiliriz,vatandaşımızla devlet arasındaki bağı daha nasıl güçlendirebiliriz hedefimiz bu. Herkese eşit mesafede, ayrımcılık olmadan canla başla mücadele edeceğiz" dedi.  

SABİT KAYA KİMDİR?

Doğum tarihi: 1958
Doğum yeri: Eskişehir ili Çifteler İlçesi
Medeni durumu: Evli, 1 çocuk babası.
1985 yılında memleketim olan Eskişehir valiliğinde Kaymakam adayı olarak göreve başladı. 1986 yılında Burdur 'un Ağlasun ilçesinde kaymakam vekilliği, 1987 yılında Nevşehir Ürküp Kaymakam vekilliği yaptı. 1988 yılında asil Kaymakam oldu.. Denizli ili Bekirli ilçesinin kurucu ilk Kaymakamı oldu. 1991 yılında Diyarbakır ilçesi Cümbüş Kaymakamlığı, daha sonra Ankara Bala Kaymakamlığı, Afyon Sandıklı Kaymakamlığından sonra Tokat Vali yardımcılığı görevlerinde bulundu. 1999 yılındaki büyük depremde Gölcük'te depremle ilgili 1 yıl deprem işleri müdürü olarak görev yaptı. Daha sonra Düzce Vali yardımcılığı görevinden sonra İstanbul Eminönü Kaymakamlığı, sonrası Kocaeli İzmit Kaymakamlığının ilk Kaymakamı oldu.. İzmit Kaymakamlığından sonra Konya Selçuklu Kaymakamlığında 5 yıl görev yaptıktan sonra Akhisar Kaymakamlığına atandı.
 

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2018, 18:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber