Sevgi Çocukları ve Aileleri Doyasıya Eğlendi

Akhisar Sevgi Çocukları Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi 3 Aralık Dünya Engelliler günü nedeniyle her yıl düzenledikleri geleneksel yemeklerini bu yıl büyük katkıları olan İş adamları Tuncay Bilen,

Sevgi Çocukları ve Aileleri Doyasıya Eğlendi

Akhisar Sevgi Çocukları Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi 3 Aralık Dünya Engelliler günü nedeniyle her yıl düzenledikleri geleneksel yemeklerini bu yıl büyük katkıları olan İş adamları Tuncay Bilen, Haluk Yurtseven ve İbrahim Arslan’ın katkılarıyla Akhisar Belediyesi Hüsnü Kahraman Kültür Parkı Gölet Yaşam Alanı Büyük Salonda düzenlediler.

Kahraman Müzik ve Esperanza Organizasyonluğunda hazırlanan gecede Akhisar Sevgi Çocukları Derneği Kurum Müdürü Nuray Bayraktar ve öğretmenler, Engelli çocuklar ve aileleriyle yakından ilgilendiler.

Gecenin açış konuşmasını Sevgi Çocukları Derneği Yönetim Kurulu üyesi Semih Gürmen yaptı. Semih Gürmen;” Saygıdeğer misafirler, derneğimizin öğretmenleri, sevgili çocuklarımız ve aileleri 1996 yılından beri geleneksel hale gelen 3 Aralık Dünya Engelliler Günü etkinlikleri içinde düzenlediğimiz yemeğimize katılarak bizleri mutlu ettiniz. Adı üstünde Sevgi çocukları bizim derneğimizin amacı sevgi üzerine kurulmuştur. Bu düsturla çocuklarımıza hizmet etmeğe, aşkla devam edeceğiz diyerek sözlerine son verdi.  
Ayrıca özel çocuklara yaptığı desteklerin anısına İş adamları Tuncay Bilen ve Haluk Yurtseven’e plaketleri Dernek Başkanı Hasan Kirazoğlu ve dernek öğrencileri Özer Uz, Bekir Akmeşe verdi.

Gece Piyanist Mehmet’in bir birinden güzel günümüzün sevilen şarkılarıyla öğrenciler ve aileleri gece boyunca doyasıya eğlendiler.
  YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber