Manisa Valisi, Akhisar Huzurevini Ziyaret Etti

Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer ve eşi Fatma Dilek Güvençer hafta sonu Akhisar’a giderek bir dizi ziyarette bulundu.

Manisa Valisi, Akhisar Huzurevini Ziyaret Etti

Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer ve eşi Fatma Dilek Güvençer hafta sonu Akhisar’a giderek bir dizi ziyarette bulundu.

Vali Güvençer ve eşi Akhisar Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi, Akhisar Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi ile şehit ailelerini ziyaret etti. Vali Güvençer ve eşine ziyaretleri sırasında Akhisar Kaymakamı Kaan Peker ve eşi eşlik etti.

 Vali Güvençer ve eşi Fatma Dilek Güvençer Akhisar Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ederek ile Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Konan ve Merkez Müdürü Suudi Arslan’dan bilgi aldı. 81 yaşlıya hizmet verilen merkezde kalan yaşlılar ile yakından ilgilenen Vali Güvençer ve eşi, yaşlılar ile sohbet ederek ihtiyaçları olup olmadığını sorarak taleplerini dinledi. Huzurevi sakinleri burada kendilerine iyi bakıldığını belirterek aldıkları hizmetten memnuniyetlerini dile getirdiler.

Vali Güvençer ve eşi daha Akhisar Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Vali Güvençer, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Konan ve Merkez Müdürü Kadriye Çokan’dan 66 kişiye hizmet veren kurumun işleyişi ile ilgili brifing aldı. 

Çalışmaları yerinde inceleyen Vali Güvençer, verilen bakım hizmeti ve gerçekleştirilen faaliyetlerden duyduğu memnuniyeti ifade edip personele teşekkür etti.

Vali Güvençer ve eşi, ayrıca Şehit Serdar Denizer’in Efendi Mahallesinde ikamet eden babası Tahsin Denizer, babaannesi Huri Denizer ve dedesi Celal Denizer’i, Şehit Murat İlerigelen’in Hürriyet Mahallesinde ikamet eden annesi Kadriye İlerigelen ve babası Ali İlerigelen’i ziyaret etti. Vali Güvençer ve eşi Fatma Dilek Güvençer şehit aileleri ile sohbet ederek taleplerini dinledi. 
 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber