banner234

Madeni Sanatkarlar Odası Yeniden Osman Çakar Dedi

Akhisar Madeni Sanatkârlar Odası'nın olağan kongresinde Şehit Yüzbaşı Necdi Şentürk Merkez Park İçi Belediye Düğün salonunda yapıldı. Osman Çakar ile Nadi Uçar yarıştı.

Madeni Sanatkarlar Odası Yeniden Osman Çakar Dedi

Akhisar Madeni Sanatkârlar Odası'nın olağan kongresinde Şehit Yüzbaşı Necdi Şentürk Merkez Park İçi Belediye Düğün salonunda yapıldı. Osman Çakar ile Nadi Uçar yarıştı.

İki Listenin yarıştığı ve 411üyeden 367 üye oy kullandığı kongrede Osman Çakar'ın listesi 202 oy alırken Nadi Uçar 164 oy'da kaldı. Akhisar Belediyesi Şehit Yüzbaşı Necdi Şentürk Merkez Park İçi Belediye Düğün salonunda yapılan kongre saat 11.00'de başladı. Kongrede Divan başkanlığına Manisa Esnaf ve Sanatkâr Odaları Birliği Başkanı Hasan Geriter, başkan yardımcılığına Manisa Esnaf ve Sanatkâr Odaları Birliği yönetim kurulu üyesi ve Akhisar Lokantacılar ve Köfteciler Oda Başkanı Adem Duman, katip üyeliklere Ayhan Sadeer, Adnan Işıklı, Neşet Pekçe seçildi. 

Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasından sonra kongrenin açılış konuşmasını Oda Başkanı Osman Çakar yaptı. Akhisar Madeni Sanatkârlar Odası'nın olağan kongrenin Faaliyet raporunu Oda sekreteri Cemile Kaya okudu. Bilanço ve gelir gider hesaplarını Önder savcı okudu. Daha sonra Odanın kurucu başkanlarından Ertuğrul Yalçın mevcut yönetiminin çalışmaları ve yapacakları hakkında bilgiler söyledi. Dilek ve temenniler bölümünde her iki aday Nadi Uçar ve Osman Çakar birer konuşma yaptılar. 

Saat 17.00'de sandıkların açılmasından sonra söz alan Osman Çakar;" Beni dördüncü kez seçen değerli üyelerime çok teşekkür ediyorum. Görevimi bıraktığım yerden devam edeceğim. Sanayi esnafımıza hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyorum. Seçim bitti şimdi tüm üyelerimizle birlikte çalışmaya devam edeceğiz" dedi.
            
Dördüncü kez seçilerek güven tazeleyen Osman Çakar ve yönetim kurulu üyeleri Hüseyin Karakulaklı, Ahmet Oktay, Bilgin Değirmenci, İsmail Ersöz, Uysal Demirci, Murat Vardar, Denetim kuruluna Halil Demirci, Serkan Dabak ve Ali Çallı'dan oluştu.
  YORUM EKLE
YORUMLAR
padişah
padişah - 3 yıl Önce

padişahım çok yaşa seni görmek çok güzel...

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber