banner234

İsmail Ataç, Marangozlar Odasına Adaylığını Açıkladı

Akhisar’da 2 Şubat 2018 tarihinde yapılacak olan Marangozlar ve Mobilyacılar Esnaf Odası seçimlerinde başkan adaylığını açıklayan İsmail Ataç, ekibi ile birlikte kahvaltıda bir araya geldi.

İsmail Ataç, Marangozlar Odasına Adaylığını Açıkladı

Akhisar’da 2 Şubat 2018 tarihinde yapılacak olan Marangozlar ve Mobilyacılar Esnaf Odası seçimlerinde başkan adaylığını açıklayan İsmail Ataç, ekibi ile birlikte kahvaltıda bir araya geldi.

Basın mensuplarının da katıldığı Zeytin Dalı Cafe’de düzenlenen kahvaltı programında başkan adayı olduğunu açıklayan İsmail Ataç; “1986 Akhisar doğumluyum. Evli ve bir çocuk babasıyım. Endüstri Meslek Lisesi Mobilya Dekorasyon bölümü mezunuyum. Okuldan mezun olduktan sonra dede mesleğimiz olan işimizi devam ettirmek üzere 2008 yılında amcamdan devir aldım. Akhisar Marangozlar ve Mobilyacılar Esnaf Odasında rahmetli Recep Akkaya başkanımızın döneminde Denetim Kurulu üyeliği yaptım. Bu seneki seçimlerde odamıza başkan adaylığımı açıklıyorum. Seçim çalışmalarına yaklaşık bir seneden beri hazırlanıyorum. Rahmetli başkanımızın yapmak istediği, yarım kalan projeleri hayata geçirmek, oda üyelerimize daha faydalı olmak için ekibimle beraber yeni, güzel projeler üretiyoruz. Üyelerine değer veren, her zaman yanında olan, haklarını savunan, koruyan bir anlayışı prensip edinip, birlikte ve beraberliğimizi sağlamak, hep beraber bir güç olmak, güzellik, kardeşlik içinde sanatımızı icra edeceğimiz bir zemin oluşturmak için adayım. Buradan bana güvenip destek olan, benimle beraber bu davada yola çıkan odamız üyelerine çok teşekkür ediyorum. Rabbim bu çıktığımız yolda bizleri utandırmasın inşallah. Diğer aday ve adaylara şimdiden başarılar diliyorum. Seçim sonucu ne olursa olsun kazanan taraf odamız olsun.” Dedi.

Başkan adaylığını açıklayan İsmail Ataç’ın listesinde sırasıyla Turgut Beyhan, Aydan Akkuş, Hüseyin Tutan, İsmail Erman, Recep Aker, Mustafa Artık, Sezer Doğu, Mehmet Yaman, Ali Gümüş, Cavit Kızıl, Taner Özügül, Bülent Şeker, İbrahim Bilgin Akyüz, Kemal Genç, Serkan Şentürk, Selahattin Aydın, Nihat Koşaner, Üzeyir İnke, Armağan Yılmazer yer aldı. (MÖ-ED)
  YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber