Doğan Ensivri, Gazeteciler Günümüzü Kutladı

Manisa Büyükşehir Belediyesi Akhisar Koordinatörü Vt. Doğan Ensivri, Akhisar Press Haber Ofisimizi ziyaret ederek 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.

Doğan Ensivri, Gazeteciler Günümüzü Kutladı

Manisa Büyükşehir Belediyesi Akhisar Koordinatörü Vt. Doğan Ensivri, Akhisar Press Haber Ofisimizi ziyaret ederek 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günükutladı.

Akhisar Koordinatörü Vt. Doğan Ensivri;"10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler günü dolayısı ile kamusal hizmet alanında en önemli görevi yerine getiren, kamuoyunun doğru ve güvenilir bilgiye ulaşmasını sağlayan, çalışan gazetecilerin günlerini kutluyoruz. Gazetecilik görevinin ilkeli ve tarafsız bir şekilde sürdürülmesi, kamuoyunun haber alma hakkı ile doğrudan ilişkilidir. Bu büyük sorumluluğu hakkı ile yerine getirmek hususunda özveri ile görev yapan muhabir ve gazetecilerimizin, bu özel günlerinde yanlarında olduğumuzu ifade etmek ve teşekkürlerimizi belirtmek istedik" dedi.

Ofisimizi ziyaret eden Ensivri’yi, Akhisar Press Haber genel yayın yönetmeni Mustafa Özdemir karşıladı.
  YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber