Akhisar'da Motosiklet Sürücülerine Ceza Yağdı

Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Dairesi Başkanlığı koordinesinde 81 ilde genel asayiş, trafik ve kamu düzeninin sağlanması amacıyla motosikletlere yönelik uygulama yapıldı.

Akhisar'da Motosiklet Sürücülerine Ceza Yağdı

Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Dairesi Başkanlığı koordinesinde 81 ilde genel asayiş, trafik ve kamu düzeninin sağlanması amacıyla motosikletlere yönelik uygulama yapıldı.

İçişleri Bakanlığı'nın talimatıyla Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Dairesi Başkanlığı koordinesinde 81 il emniyet müdürlükleri ve jandarma komutanlıkları tarafından genel asayiş, trafik ve kamu düzeninin sağlanması amacıyla 5 bin 381 noktada motosikletlere yönelik uygulama yapıldı.

Manisa İl merkezi ve ilçelerinde de Emniyet Müdürlüğü Asayiş Ekipleri ve Trafik ekipleri bir çok noktada Motosiklet üzerlerinde geniş çaplı uygulama yaptı. Durdurulan motosikletlerin şase numaraları kontrol edilirken, kask, egsoz, uygunsuz plaka kullanımı, ehliyet ve ruhsatları da denetlendi. Alınan  bilgiye göre  çok sayıda  motosiklet sürücüsüne evraklarının eksik  olması nedeni ile ceza kesildiği  öğrenildi.
  


YORUM EKLE
YORUMLAR
Akhisarlı
Akhisarlı - 4 yıl Önce

Motosiklet kullananların çoğunun ehliyeti yok. Çoluk çocuk herkeste var. Aynası Yok, kaskı yok. Çarpsan Allah korusun başına bela. Hayatını söndürür insanın, hem maddi hem manevi. Benim gördüğümü polisler de görüyor emniyette. Neden bir önlem alınmıyor? Anlamak mümkün değil. O kadar da çok kaza oluyor. 99 'dan dönen kaza ihtimalleri hergun her an yaşanıyor. Her an kaza olmaması tesadüf.

Mechul
Mechul - 4 yıl Önce

Koyleride denetlesinler.çamönü köyünde küçücük çocuklar bile kullaniyor.

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber