1500 metrelik mesafede kıyasıya yarışan sporcular arasında, 15 yaşındaki Kaan Sarı birinci olarak finişe ulaştı.

Başkan Besim Dutlulu’dan Tebrik Mesajı
Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, yarışma sonrasında yaptığı konuşmada halk koşusuna gösterilen ilgiden memnuniyetini dile getirdi. Dutlulu, “Sporcular bu kez Çağlak için koştu. Bu yıl 565.'sini gerçekleştirdiğimiz Akhisar Çağlak Festivali kapsamında düzenlediğimiz halk koşusuna ilgi büyüktü. Spor Şehri Akhisar’ımızın sokaklarında koşan 7’den 70’e tüm sporcularımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Genç Sporcu Kaan Sarı Birinci Oldu
Yarışmada 15 yaşındaki Kaan Sarı, büyük bir başarı göstererek birinci oldu. Genç sporcunun bu başarısı, izleyicilerden büyük alkış aldı. Kaan Sarı, koşu sonunda yaptığı kısa açıklamada, yarışmanın oldukça heyecanlı geçtiğini ve birinci olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirtti.

Spor Şehri Akhisar’da Coşkulu Etkinlik
Çağlak Festivali kapsamında düzenlenen halk koşusu, Akhisar’ın spor şehri kimliğini bir kez daha gözler önüne serdi. Farklı yaş gruplarından sporcuların katıldığı yarışma, festivalin coşkusunu artırdı. Etkinlikte yer alan tüm katılımcılar ve izleyiciler, keyifli ve hareketli bir gün geçirdi.

Madalya Töreni
Nihat Sarıdağ önderliğinde yapılan halk koşusunun ardından, dereceye giren sporculara madalyaları Akhisar Belediye Başkan Yardımcısı Ekrem Kayserili tarafından takdim edildi. Tören, sporcuların ve izleyicilerin coşkulu alkışları eşliğinde sona erdi.

Editör: Mustafa Özdemir