Uzaktan eğitimin başlamasıyla ders çalışacak uygun alan arayan üniversite öğrencilerinin uğrak yeri olan Akhisar Belediyesi Etüt Merkezi, ücretsiz internet ve bilgisayarları ile gençlere hizmet etmeye devam ediyor. 

Akhisar Belediyesi tarafından İnönü Mahallesi 154 sokak üzerinde bulunan etüt merkezinde ücretsiz bilgisayar ve internetin bulunması da öğrencilere büyük avantaj sağlıyor. Merkez, ayrıca sessiz ortamı ile de ders çalışmak isteyen öğrencilerin de ilk tercihi oluyor. 

Bu süreçte, geleceğimizi oluşturacak öğrencilerin derslerinde aksama yaşamaması adına eğitimlerine destek olacaklarını belirten Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, “Üniversitelerin kapatılması üzerine ders çalışmak için uygun alan arayan gençlerimiz Akhisar Belediyesi Etüt Merkezimize gelmeye başladı. Biz de çalışma saatlerimizi arttırdık. Sabah 08.30, akşam 22.00’ye kadar kapılarımız öğrencilerimiz için açık. Ücretsiz internet ve bilgisayarlarımız ile gönül rahatlığıyla derslerinize çalışabilir ve uzaktan eğitimlerinize katılabilirsiniz gençler. Biz her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz.” dedi.