Büyük Birlik Partisi (BBP) Akhisar İlçe Teşkilatı ile Alperen Ocakları Akhisar Temsilciliği, Ankara’da düzenlenen 30.yıl dönümü programına katıldı.

BBP Akhisar İlçe Başkanı Abdullah Ergin ve Alperen Ocakları Akhisar Temsilcisi Zafer Aydın, ilçe teşkilatı üyeleri ile birlikte (BBP) 30. kuruluş yıl dönümü programına katıldı.

Büyük Birlik Partisi'nin (BBP) 30. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir otelde düzenlenen program, Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başladı.

Programda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gönderdiği mesaj okundu. Erdoğan mesajında, BBP'nin 30. kuruluş yıl dönümünün Türkiye, Türk milleti ve demokrasi için hayırlara vesile olmasını diledi.

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, partisinin 30'uncu kuruluş yıldönümü programında kürsüdeydi. 2023 seçimlerinin önemine değinen Destici, "Cumhur İttifakı olarak milletimizin desteğiyle yine kazanacağız" dedi.

Akhisar heyeti, Yazıcıoğlu'nun kabrini ziyaret etti

BBP Akhisar İlçe Başkanı Abdullah Ergin ve Alperen Ocakları Akhisar Temsilcisi Zafer Aydın, ilçe teşkilatı üyeleri ile birlikte, partinin 30. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Taceddin Dergahı'na giderek, partinin kurucu genel başkanı merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun kabrini de ziyaret etti.

Yazıcıoğlu'nun kabri başında Kuran-ı Kerim okunmasının ardından Akhisar heyeti, partisinin 30. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla kabre 30 gül bıraktı.