Akhisar Belediye Basketbol Spor Kulübü, sağlık kontrollerini Özel Doğuş Hastanesinde gerçekleştirdi.

Türkiye Basketbol 2. Ligde mücadele edecek olan Akhisar Belediye Basketbol Spor Kulübü sezon öncesi sağlık kontrollerini gerçekleştirdi.

Akhisar Belediye Basketbol SK Antrenörü Erkan Barut, Özel Doğuş Hastanesine desteklerinden dolayı teşekkürlerini iletirken; “Sezonun başlamasına kısa bir süre kaldı. Bu yıl başarılı bir lig geçirmek istiyoruz. Sporcularımızın beslenmesinden, sağlığına her konuda en iyi durumda olmalarını istiyoruz. Bu süreçte bizlere kapısını açıp bizlere sponsor olan ve sağlık kontrollerimizi gerçekleştiren Özel Doğuş Hastanesine çok teşekkür ederiz. Çok köklü bir hastane olmakla birlikte tekrardan faaliyete geçmesi bizleri mutlu etti. Yapılan yenilikler ile birlikte hastane çok daha güzel bir duruma gelmiş. İnanıyoruz ki hastane için yapılan yatırımlar Akhisar’ımızın prestijine de katkıda bulanacaktır.” Dedi.

Özel Doğuş Hastanesi Halkla İlişkiler Sorumlusu Samet Gögen, Basketbol takımını hastanelerinde ağırlamalarından dolayı memnuniyetlerini dile getirirken; “Akhisar Belediye Basketbol takımımız her ne kadar yeni kurulmuş olsa da gerek yönetimde gerekse teknik kadroda çok tecrübeli insanlar var. Biz inanıyorum ki Basketbol takımımız çok daha iyi yerlerde bizleri temsil edecekler. Biz Özel Doğuş Hastanesi olarak gerek A takımımızın gerekse alt yapı sporcularımızın her daim yanında olacağız. Sağlık hizmetleri alnında yapmış olduğumuz sponsorluğumuzun her iki kurumu da hayırlara vesile olmasını temenni ederim. Şimdiden basketbol takımımıza yeni sezonda başarılar dileriz.” Dedi.

Yapılan sağlık kontrollerinin ardından basketbol takımı antrenörü Erkan Barut ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Samet Gögen, sağlıkta indirim sözleşmesine imza attılar.