AK Parti Akhisar İlçe Teşkilatı, Akhisar'da yeni göreve başlayan Kaymakam Murat Kütük ve Akhisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Erdem'i makamlarında ziyaret etti. Ziyaretlere AK Parti Akhisar İlçe Başkanı İsmail Ahmet Sözcüer, Başkan Vekili Mücahit Şahin ve Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Evren Acar da katıldı.

AK Parti Akhisar İlçe Teşkilatı, yerel yönetim ve eğitim kurumlarıyla işbirliğini güçlendirmek ve iletişimi artırmak amacıyla Kaymakam Murat Kütük'ü ziyaret etti. Ziyarette, Akhisar ilçesindeki hizmetler, projeler ve işbirliği olanakları üzerine görüş alışverişinde bulunuldu. AK Parti Akhisar İlçe Teşkilatı, Kaymakam Murat Kütük'e yeni görevinde başarılar dileyerek desteklerini ifade etti.

Ardından AK Parti Akhisar İlçe Teşkilatı, Akhisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Erdem'i de ziyaret etti. Ziyarette, ilçedeki eğitim faaliyetleri, öğrenci başarısı, eğitimde yapılan çalışmalar ve gelecek projeler hakkında bilgi alışverişi yapıldı. AK Parti Akhisar İlçe Teşkilatı, eğitim alanında yapılan çalışmalara destek verme ve işbirliğini güçlendirme niyetini ifade etti.