AK Parti Akhisar İlçe Teşkilatı yönetim kurulu üyeleri, geleneksel olarak her yıl düzenlenen köy hayrına katıldı. Seğirdim ve Taşçılar Mahallesinde gerçekleştirilen etkinliğe AK Parti Akhisar İlçe Başkan Vekili Mücahit Şahin ve yönetim kurulu üyeleri tam kadro iştirak etti. Teşkilat üyeleri, vatandaşlarla sohbet ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

AK Parti Akhisar İlçe Başkan Vekili Mücahit Şahin ve yönetim kurulu üyeleri, köy hayrında yer alarak halkla bir araya geldi. Teşkilat üyeleri, katılımcılarla samimi sohbetler gerçekleştirerek, hayırlı ve bereketli bir etkinlik geçirmelerini temenni etti.

Köy hayırlarının geleneksel bir şekilde düzenlendiği Seğirdim ve Taşçılar Mahallesinde, AK Parti Akhisar İlçe Teşkilatı, halkın mutluluğuna ortak oldu. Teşkilat üyeleri, köy hayrında vatandaşların taleplerini dinledi, sorunlarına çözüm bulma noktasında desteklerini sundu.

AK Parti Akhisar İlçe Teşkilatı'nın tam kadro katılımıyla gerçekleşen bu etkinlik, parti yönetimi ile halk arasındaki güçlü bağı ve dayanışmayı bir kez daha ortaya koydu. Teşkilat üyeleri, köy hayrında bulunarak halkla doğrudan iletişim kurrarak ve halkın taleplerine cevap verdi.