İlçe Başkanı SÖZCÜER, İlçe Milli Eğitim Müdürü ERDEM ile birlikte Akhisar’da yapımına başlanan, güçlendirme çalışmaları ve inşaat süreci devam eden okulları yerinde inceledi. Bu kapsamda Akhisar Anadolu Lisesi inşaatının 2024-2025 eğitim-öğretim yılı içerisinde tamamlanacağını ve öğrencilerin yeni okullarına kavuşacağını belirtti.

Dr. Ahmet Tarık Sarı İlkokulu ve Ortaokulu’ndaki güçlendirme çalışmalarını da yerinde inceleyen SÖZCÜER, İlçe Milli Eğitim Müdürü ERDEM’den bilgi aldı. Güçlendirme çalışmalarının 2024-2025 eğitim-öğretim yılı açılışına kadar tamamlanacağını ve öğrencilerin güvenli okullarında eğitimlerine devam edeceğini müjdeledi. Ayrıca Ulucami Mahallesi’ndeki okul sorununun bu çalışmalarla çözüleceğini ifade etti.

SÖZCÜER, Akhisar’daki tüm yatırımların yakından takip edildiğini belirtti. Şehit Ali Aksoy Ortaokulu ve Aysun Karalar İlkokulu’ndaki güçlendirme çalışmalarının da en kısa sürede tamamlanacağını vurguladı. Öğrencilerin güvenli eğitim ortamlarında öğrenim görmelerine büyük önem verdiklerini dile getirdi.

Ak Parti İlçe Başkanı İsmail Ahmet SÖZCÜER, Ak Parti Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Bahadır Nahit YENİŞEHİRLİOĞLU ile birlikte Akhisar için ellerinden gelen tüm gayreti gösterdiklerini ve öğrencilerin sağlam okullarda eğitim görmeleri için çalışmaları sürdüreceklerini belirtti.

Editör: Mustafa Özdemir