Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Genel Merkezi’nin hazırladığı 2023, 13 ayrı yapraktan ve 13 ayrı değişik Atatürk fotoğrafları ile bezenmiş takvim Akhisarlılar tarafından büyük ilgi görüyor. 

Akhisar Atatürkçü Düşünce Derneği Şubesi’nin bulunduğu Şehit Yüzbaşı Necdi Şentürk Parkı’nın içinde bulunan düğün salonlarının yer aldığı lokalde ve Akhisar Kadın Kooperatifleri Derneği’nin ürünlerinin satıldığı “Şemsiye” lokalinde 50 TL karşılığında satılıyor. ADD Akhisar Şube Başkanı Günhan Bakırlıoğlu; “Genel Merkezi’miz tarafından bastırılan 2023 takviminin ilgi ile karşılanmasıyla ikinci parti için talepte bulunduk. Akhisarlıların göstermiş olduğu ilgiden memnunuz” dedi.

Şemsiye Lokalinin önünde kadınların elinde bulunan 2023 takvimleri içinde Akhisar Kadın Kooperatifleri Derneği başkanı Hayriye Hacet; “Atatürk, Cumhuriyet ve Demokrasi sevdamız ile birlikte, bizde ADD şube başkanlığına yardımcı olmak için çaba sarf ediyoruz” dedi.
 

Akhisar Belediyesi, iftar için 8 noktada sıcak yemek dağıtıyor Akhisar Belediyesi, iftar için 8 noktada sıcak yemek dağıtıyor


Av. Günhan Bakırlıoğlu (ADD Şube Başkanı)