14 Şubat Sevgililer günü yaklaşıyor. Hayatımızdaki en özel günlerden biri olan 14 Şubat Sevgililer Günü, sevginin daha çok anlam kazandığı bu günde sizde sevgilinize en güzel ve en taze çiçeklerden hazırlanmış bir hediye sunmak istemez misiniz?

İşte bu yüzden şuan bu haberi okumaktasınız, yaklaşık 4 senedir

Akhisarlılara bu hizmeti sunmakta olan Karya Çiçekçilik ve bünyesinde barındırmakta olduğu Akhisar’ın ilk ve tek online çiçek mağazası www.akhisarcicecilik.com özenle hazırlanmış çiçekler ve kaliteli çikolatalar ile bu hizmeti siz değerli Akhisarlılara sunuyor.

Özellikle son yıllarda Türkiye geneli kurumsal çiçek marketlere bu güven azalmakta ve Türkiye geneline satış yapmaları ve organizasyon sıkıntıları ile bu hizmetten doğan ürünlerin kalitesi ortada olmakla beraber sunulan görsel ile gönderilen ürünün aynı olmaması, siparişin zamanında teslim edilmemesi, ürünlerin bayat çiçeklerden hazırlanması gibi birçok dezavantajı bünyesinde barındıran bu gibi online mağazalar siz değerli müşterilerin takdirine sunulmakta.

www.akhisarcicekcilik.com yaptığı ürünler ve sunduğu hizmet bakımından gitgide Akhisar’ın beğenesini toplamakta ve yıl yıl güvenini kazanmakta, her sene müşterileri ile beraber kendilerini geliştirmekte. www.akhisarcicekcilik.com üzerinden birçok farklı çeşit üründen dilediğinizi seçip tek tıkla sipariş verebilir, verdiğiniz siparişler gün içinden taze çiçeklerden hazırlanıp hızlı ve güvenilir şekilde sevdiklerinize ulaştırılır. 

Siparişiniz ile ilgili her an size yardımcı olabilecek yetkili personele sahip çalışma arkadaşlarıyla size yardımcı olabilir, ürününüzün ilk ve son halini görebilir ve hatta bununla kalmayıp siparişinizi profesyonel çiçek tasarımcısı çalışanları ile beraber dilediğiniz gibi hazırlayabilirsiniz. Siz değerli Akhisarlıların yoğun ilgisi ve artan beğenisinden kaynaklanan yoğunluktan dolayı 14 Şubat sevgililer gününde de size bu kaliteli hizmeti sunmak isteyen Karya Çiçekçilik ve www.akhisarcicekcilik.com’un siz değerli müşterilerinden tek isteği siparişlerinizde gecikme ve olası olumsuzluklardan etkilenmemeniz adına 14 Şubat Sevgililer Gününden’den önce oluşturmanız. 

Her zaman ilk hedefleri siz değerli müşterilerin ve sevdiklerinizin mutluluğu olan Karya çiçekçilik ve www.akhisarcicekcilik.com bu özel günde ve her gün siz değerli müşterilerin yanında. 

MUTLULUĞUN TEK ADRESİ...