banner113

En Beğenilen Zen Pırlanta Tria Modelleri

Pırlanta dünyasına ismini altın harflerle kazıyan Zen Pırlanta; 1890 yılından beri seçkin ve göz alıcı koleksiyonları ile bayanların vazgeçilmez mücevher markalarından biri olmaya devam ediyor.

En Beğenilen Zen Pırlanta Tria Modelleri
Pırlanta dünyasına ismini altın harflerle kazıyan Zen Pırlanta; 1890 yılından beri seçkin ve göz alıcı koleksiyonları ile bayanların vazgeçilmez mücevher markalarından biri olmaya devam ediyor.
 
Özellikle son 7 yıldır ihracat rekorları kırarak, Türkiye’nin dünya çapında isim yapan pırlanta ve mücevher markası olmayı başaran Zen Pırlanta; tektaş ve beştaş yüzük, pırlanta kolye, bileklik modellerinin yanı sıra tria yüzük modelleri ile de adından söz ettirmeyi başarıyor.
 
Zen Pırlanta’nın Foremark koleksiyonunun olmazsa olmazı olan tria yüzük modelleri; sevgilisine aşkını ifade etmek isteyen beyler tarafından da yoğun ilgi görüyor.
 
Zen Pırlanta’nın tria koleksiyonu; yalnızca yüzük modelleri ile de sınırlı değil. Yüzüklerin en büyük eşlikçisi olan tria küpe ve kolye modelleri de minimal tasarımları ile adeta göz kamaştırıyor.
 
Tria yüzük modellerine geçmeden önce ‘Tria’ kelimesinin ne anlama geldiğinden bahsedelim. Latince bir kelime olan ve 3 rakamını sembolize eden tria; mücevher dünyasında ‘Dünü, bugünü ve yarını’ ifade ediyor. Yani sevgilinize onu zamansız bir boyutta her daim seveceğinizin sözünü vermek istiyorsanız; ona şık bir Zen pırlanta tria yüzük hediye edebilirsiniz.
Foremark Tria Koleksiyonu
 
0.46 Karat Foremark Tria Pırlanta Yüzük
Foremark koleksiyonun en çok satılanlar listesinde yer alan bu gösterişli yüzüğün toplam ağırlığı 0.46 karat. Üç adet zarif mi zarif pırlantadan oluşan tria pırlanta yüzük; %40 indirimle Zen Pırlanta mağazasında sizleri bekliyor. Daha büyük ve daha görkemli bir yüzük seçiminde bulunmak için aynı modelin 0.89 karat ağırlığında olanını tercih edebilirsiniz.
 
Foremark Tria Pırlanta Kolye ve Küpe
Sevgilinizi biraz daha şımartmak, onu hediye yağmura tutmak istiyorsanız; ona özel bir tria pırlanta set hazırlayabilirsiniz. Tria pırlanta kolye, küpe ve pırlanta üçlüsünden oluşan bir set ile ona verdiğiniz değeri en güzel şekilde gösterebilirsiniz.
 
 
Muhteşem bir hediye seti oldu değil mi?
Zen Pırlanta’nın diğer ürünlerine göz atmak için https://www.zenpirlanta.com adresini ziyaret etmeyi unutmayın!
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber