banner113

Denizli İş Elbiseleri

İş Elbiseleri, endüstriyel kullanımda ilk akla gelen iş pantolonu, iş yeleği, önlük, iş montu, iş tulumu ve bunların reflektörlü versiyonları,

Denizli İş Elbiseleri

İş Elbiseleri, endüstriyel kullanımda ilk akla gelen iş pantolonu, iş yeleği, önlük, iş montu, iş tulumu ve bunların reflektörlü versiyonları, ayrıca aşçı kıyafetleri, güvenlik personel kıyafetleri, medikal giyimi de içine alan ürün grubuna verilen genel addır. Denizli iş elbiseleri, tekstilin başkenti olan Denizli’de uygun fiyat ve yüksek kalite odaklı olarak üretilen personel giyim ürünleri için adeta bir marka haline gelmiş ve ülkemizin dört bir yanında talep edilir olmuştur.

İş pantolonu ve iş montu gibi ürünler çalışma ortamının yıpratıcılığına karşı mukavemeti yüksek gabardin kumaşlardan üretilir. Eğer ihtiyaç söz konusuysa ağır hava koşulları (rüzgar, yağmur vb) altında çalışılan iş ortamları için miflonlu su geçirmez - rüzgar geçirmez kumaşlar tercih edilir. İş güvenliği açısından ortak bir renk üzerinden üretilen kıyafetler, personelin kolay ayırt edilebilmesini sağlar ve iş güvenliğini pekiştirir. Temel amaç bunun yanı sıra ten teması sonucu ortaya çıkabilecek iş kazalarının da önüne geçmektir. Kimyasal madde üretimi ya da kullanımı olan ortamlarda ise tüm vücudu saran boydan tulum diye de tamir edilen iş tulumu modelleri tercih edilir.

Ağır iş makinası kullanımı söz konusuysa mutlaka hem alt hem üst personel kıyafetlerinin reflektörlerle beslenmesi ya da kıyafetin tamamen reflektif nitelikteki fosforlu kumaş materyallerinden üretilmesi gerekir.

Türkiye’nin 81 iline Denizli iş elbiseleri temini yapan İş Elbiseleri Burada platformu, imalatçı olup bu sayede bilhassa toptan alımlarda müşterilerine uygun fiyat garantisi sunabilmektedir. İmalatçı olması sebebiyle firma, talep edilen iş elbiseleri modellerini, kurumsal renklerden kumaşlardan yapabilmekte ve seçili bölgelere, firma logosu baskı veya nakışı yapılmış bi biçimde teslim edebilmektedir. Daha çok iş güvenliği nedeniyle tercih edilen birinci gruptaki ürünlerin yanı sıra güvenlik personeli kıyafetleri, aşçı kıyafetleri ve medikal giyim de iş elbiseleri arasındadır.

Aşçı kıyafetleri, içinde aşçı şef kıyafeti, garson önlüğü, komi elbisesi, servis kıyafetleri, mutfak önlükleri gibi farklı ürünleri içinde barındıran giyim grubunu tanımlamak için kullanılır. Aynı şekilde, medikal giyim de, doktor önlüğü (eczacı önlüğü ya da laborant önlüğü olarak da bilinen ve sağlık dışı meslek gruplarınca da tercih edilen beyaz önlük), hemşire forması, scrubs, staj kıyafetleri gibi ürünleri kapsamaktadır.

Özellikle iş riskinden uzak daha sivil çalışma ortamlarında ise günümüzde baskılı tişört ve baskılı sweatshirt de iş elbiseleri olarak tercih edilmektedir. Firma logo baskısı ya da nakışı yaptıran firmalar, bu elbiseleri personeline giydirerek kurumsal bir personel giyim oluşturmaktadır. Aynı şekilde bazı firmalar promosyon şapka ürünlerini de bir tamamlayıcı personel kıyafeti olarak tercih edilmektedir. Promosyon şapka ve toptan şapka siparişlerde de İş Elbiseleri Burada platformu müşteri kurum logosunu tekstil baskı veya nakış olarak uygulamaktadır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber