banner234

ÇAĞRI MERKEZİ HİZMETLERİ

Çağrı merkezi, kurumların telefon yolu ile müşterilerinden gelen talepleri almak ve bu talepleri ilgili birimlere aktarmak amacıyla kurulan bir departmandır.

ÇAĞRI MERKEZİ HİZMETLERİ

Günümüzde oldukça gelişen çağrı merkezi sektörüne olan ihtiyaç arttıkça da, rekabet de farklı bir boyuta ulaşmıştır. Bu nedenle insanlar birçok çağrı merkezi arasından kaliteli hizmet verenleri araştırmakta ve bunlara yönelmeye çalışmaktadır. Firmamız da tüm bu çağrı merkezlerine hızlı ve güvenilir yollarla kaliteli donanım ve yazılım sağlamaktadır.

Çağrı Merkezi Nedir?

Çağrı merkezi, insanlardan gelen talepleri ilgili birimlere aktarma amacıyla firmalar ya da kurumlar tarafından kullanılan bir yöntemdir. Kar amaçlı hizmet veren firmalar için çağrı merkezlerinin önemli bir yeri bulunmaktadır çünkü bu departman aracılığı ile müşterileri ürünler ve hizmetler konusunda bilgilendirmektedirler. Çağrı merkezleri çift taraflı çalışan bir sistem olarak ön plana çıkmaktadır. İlk önce müşteri ile iletişim kuran çağrı merkezi elemanları daha sonra bu müşterilerden aldıkları; öneri, talep, şikayet ve istek gibi konuları çözüme kavuşturmaya çalışır.

Çağrı Merkezi Donanımları Nelerdir?

Firma olarak kurduğumuz sistemler, telefon çağrıları ile beraber e-posta, faks, SMS, çevrimiçi sohbet olarak adlandırılan web-chat uygulamaları gibi farklı iletişim kanalların da içermektedir. Bu sistem web tabanlı olduğu için lokasyon dışında da rahatlıkla kullanılabilir. Peki nedir donanımlarımızın sizlere sunduğu hizmetler?

Inbound (Gelen) Çağrı:

Çağrı merkezlerinde inbound yani gelen çağrının önemi oldukça büyüktür. Müşterinin çok bekletilmeden ilgili birimlere aktarılması kalite standartlarına uygun sistemler aracılığı ile olur. Bu çağrı servislerimiz sayesinde müşteri karşılanır, müşteri temsilcisine ihtiyaç duymadan, bakiye ve herhangi bir bilgiyi rahatlıkla sorgulayabilir.

Outbound (Dış Arama) Çağrı:

Çağrı merkezlerinde gelen aramaların karşılanması gibi aynı zamanda dış aramalar da gerçekleştirilmelidir. Dış aramalar firmalar için oldukça mühimdir ve iş organizasyonları bu sistem sayesinde rahatlıkla yapılabilir.

Programlanabilir IVR:

IVR sistemleri, kullanıcılara hiçbir araç kullanmadan 7 gün 24 saat bilgi verebilmektedir. Bu sistemler firmalar tarafından günümüzde sık sık talep edilmektedir. IVR sistemleri günümüzde özellikle telefon bankacılığı operasyonları, bilgi hatları ve otomatik rezervasyon sistemleri, çağrı merkezleri gibi pek çok alanda kullanılmaktadır.

IP PBX:

IP PBX sistemi sayesinde internet üzerinden herhangi bir noktadan bağlantı sağlanarak ofisteymişçesine telefon görüşmeleri yapılabilmektedir. PBX sistemleri kurumun ya da şirketin çalışanlarının iş yükünü de minimize eder.

Prograssive Dialer:

Otomatik arama yapmayı sağlayan reklam kampanya modülü olarak bilinen Prograssive Dialer, yüklenen numaraları otomatik olarak sırayla aramaktadır. Bu sayede çalışanlarınızın boş kalması da engellenir.

Firma olarak, yukarıda saydığımız hizmetler dışında aynı zamanda teknik servisi de sizlere anında sunmakta ve problemlerinize çözüm önerileri üretmekteyiz. Öte yandan firma olarak gelişen teknolojik adımları takip etmekte ve sistemimizde de buna göre düzenlemeler yapmaktayız.

//www.breksoft.com/cagri-merkezi-hizmetleri-c-12

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber


////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber


////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////

////////////////////////////////