banner113

Burnunuz İdeal Boyutta mı?

Burnunuz İdeal Boyutta mı?

Her insanın ideal bir burun boyutu bulunur. Bu burun kişinin yüz hatlarına tam uygundur ve yine kişinin altın oranını oluşturur. Ancak doğuştan ya da sonradan oluşan bazı sağlık sorunları, kazalar, yanlış operasyonlar burnun şeklinin değişmesine neden olabilir. Üstelik yalnızca bu da değil, faranjit tedavisi ve kemik sorunları da hem burun şeklini bozar, hem de hastanın sağlık sorunlarını artırır. Bunların başında yeterli ve düzenli nefes alamamak, uyku düzeni sağlayamamak ve çeşitli ağız, diş hastalıkları gelir. Op. Dr. Cem Karas kliniği, estetik ve sağlık anlamında burun sorunlarınıza uzman desteği veriyor. Üstelik kulak, burun, boğaz dalında profesyonel olan uzman hekim, sorunsuz bir iyileşme süreci de sunuyor.

Cem Karas Uzmanlık Geçmişi

Doktor Cem Karasa, estetik burun cerrahisi konusundaki eğitimlerini, Hollanda’da Amsterdam Üniversitesi’nde almıştır. Ayrıca Amerika SanDiego’da ve Hollywood’da Fasial Plastik Cerrahi Akademisinde yüz gençleştirme çalışmalarında bulunmuştur. EKOL KKB Hastanesi’nin kuruluşunda bulunmuş ve 11 yıl boyunca başhekimi olarak emek vermiştir. Karas’ın 25.000 başarılı KKB ameliyatı geçirmiş uzman bir cerrahtır.

Burun Estetiği Aşamaları

burun estetiği hemen karar verilebilecek ve uygulanabilecek basit bir operasyon değildir. Cem Karas kliniğine başvurulduğunda öncelikle kişinin yüz tipine uygun olacak burun tipi belirlenir. Operasyona karar verilmeden önce burun yapısı, kemik yapısı ve deri yapısı kontrol edilir. Ayrıca estetik operasyonun açık mı, yoksa kapalı mı yapılacağına karar verilir. Ancak estetik operasyon açık hadi yapılsa, Dr. Karas uzmanlığı sayesinde herhangi bir iz bırakılmaz.

Burun Estetik Operasyonu

burun estetiği izmir dendiğinde Dr. Cem Karas akıllara gelmektedir. Uzman bir operasyon süreci, hızlı iyileşme ve memnun hasta, kliğini çok tercih edilir kılmıştır. Burun estetiği eğer açık olarak yapılacak ise anestezi altında gerçekleştirilir. Eğer düzeltme operasyonu ise genel yerine lokal anestezi kullanılabilir. Hasta herhangi bir acı ya da ağrı hissetmeyecektir. Dr. Cem Karas ve donanımlı kliği, uzman sağlık ekipleri ile birleşince ortaya sonuçtan son derece memnun hastalar çıkmaktadır. Üstelik son derece uygun rakamlar ile herkesin bu sağlık ve estetik hizmetlerinden faydalanabilmesi sağlanmaktadır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber

body{ overflow-y: scroll; overflow-x: hidden!important; }