banner113

Akhisar Duşakabin

Hijyen ve temizlik sağlığımız için çok önemli bir unsurdur. Ev temizliği mutfak,tuvalet ve banyo gibi yerlerde günlük olarak yapılmaktadır

Akhisar Duşakabin

Hijyen ve temizlik sağlığımız için çok önemli bir unsurdur. Ev temizliği mutfak,tuvalet ve banyo gibi yerlerde günlük olarak yapılmaktadır.Temizlik zor zahmetli bir iş olsada bazı eşyalar ile temizlik minimize edilmektedir. Örneğin Duşakabin banyolarımızda bulunan eşyalarımızı buhar ve su sıçramasından koruduğu gibi duş esnasında etrafa suların saçılmasını önliyerek daha temiz bir banyo ortamı meydana getirmektedir. Günümüzde artık her banyoda Duşakabin mutlak bulunmaktadır. Duşakabini hala olmıyan evler için size istanbulda üretim yapıp ücretsiz kargo ile adrese gönderi sağlıyabilen  kalitesi ülkemizin 4 bir yanında kanıtlanmış NOKTA DUŞAKABİN Firmasını öneriyorum. 185 tl gibi fiyatlardan başlıyan duşakabin modelleri bulunan firma Manisa ilinin tüm ilçelerine ürün gönderimi sağlamaktadr.

Duşakabin gönderimi Nasıl yapılmaktadır ?

www.noktadusakabin.com Sitemizde görmüş olduğunuz ürün çeşitlerimizden herhangi birisini sipariş verdiğinizde, istanbul’dan üretilip kargo  ile , Manisa Akhisar ilçesine  ücretsiz kargo ile Duşakabin kapınıza gönderilmektedir.
Siparişlerinizi ister online iletişim bölümünden bize iletebiliir isterseniz 0212 504 91 47 sipariş telefonlarımızdan bize iletebilirsiniz. 
Sipariş verdiğim ürünün ücretini nasıl ödeyebilirim,sipariş verdiğim ürün kaç gün içerisinde bana ulaşır ?

Firmamızın üretmekte olduğu duşakabin,duş teknesi,küvet ve jakuzi sistemleri siparişlerinizin ödemeleri firmamızın hesabına eft olarak göndermeniz halinde sipariş etmiş olduğunuz ürün üretime alımaktadır. üretime başlanmış olan ürünler temperli cam duşakabin 15 gün polistren cam kabinler 7 gün küvet ve duş tekneleri 5 gün jakuzi sistemleri 10 gün içerisinde ambarlara verilerek adresinize gönderilmektedir.

Nokta Duşakabin  Hakkında

Nokta Duşakabin Markası ,2011 Yılı Mayıs Ayında "  Fatih Tiryaki " Öncülüğünde Duştıme Firmasının İnternet Satış Sitesi Olarak faliyete Girmiştir. Nokta Duşakabin Markası, Duştıme Firmasının Üretim tesislerinde üretilen," Duşakabin,Küvet,Duşteknesi Ve Jakuzi Modellerini, İnternet Ortamında Online Satış,Telefonda Sipariş Ve Arıza Destek Servisi Vermeye Yetkli, İnternet Üzerinde Duştıme Firmasını Temsil Eden Markasıdır.

Nokta Duşakabin Temsilcilikler

Nokta Duşakabin Markasını Temsillen, "İstanbul , Ankara,İzmir ve bursa İllerinde Temsilcilikler Bulunmaktadır. Ankara İli Tüm İlçelerinde Nokta Duşakabin Markasını Temsilen Mutlu Duş Firması,İzmir Ve Ege Bölgesini Temsilen Tuana Duş Firması Ve bursa İlini Temsilen çınar duşakabin Yetkili Firmalardır.

Kalite Politikamız

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen çalışma tarzımızla, faaliyetlerimizle ilgili tüm yenilikleri ve değişimleri takip ederek, dayanıklı, piyasa koşullarına uygun ve kusursuz üretimler yapan; sürekli gelişmeyi ve ilerlemeyi sağlaya bilen, etik değerlere saygılı takım anlayışı ile çalışabilen, personelin memnuniyetine ve eğitim seviyesini sürekli geliştiren yasal şartlara ve kalite yönetim sistemi şartlarına uyarak alanında rekabet gücü yüksek bir firma olmaktır.

Saygılarımızla 

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2014, 15:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber